Birinci bölüm: Bu sezon ekranın dikkat çeken genç yetenekleri!

Birinci bölüm: Bu sezon ekranın dikkat çeken genç yetenekleri!

Birinci bölüm: Bu sezon ekranın dikkat çeken genç yetenekleri!

10 05 2018 Dizici Bağyan
Dizici Bağyan
Dizici Bağyan 10 05 2018

Yavaş yavaş sezonu bitirirken, çoğu diziler ara verecekken, bazıları ekrana veda edecekken seve seve izlediğimiz o dizilerin en çok dikkat çeken genç oyuncuları kimlerdi? Kimler çok konuşuldu? Kimler daha öne çıktı? Biraz 2017 sonları, daha çok 2018 yılı... Bakalım ekranlara hangi gençler damga vurmuş? Unutmadan, ikinci bölüm gelecek! :) 

1- Aytaç Şaşmaz, Yağmur Ün ve İlayda Ildır / SÖZ

Fotoğraf: Star TV

Geçen sezona damga vuran dizilerden olan Söz, bu sezonda çok izlendi ve çok konuşuldu. Feyzullah karakteriyle izlediğimiz Aytaç Şaşmaz bu sezon daha da çok konuşuldu. Nazlı rolüyle izlediğimiz İlayda Ildır ve Su rolüyle izlediğimiz Yağmur Ün ise dizinin öne çıkan genç yeteneklerinden oldu. 

2- Kubilay Aka, Ece Yaşar ve İlayda Alişan / Çukur

Fotoğraf: Show TV

Yılın fenomen dizilerinden olan Çukur'un genç isimleri de gerçekten çok konuşuldu. Dizide aşk üçgeninde izlediğimiz üç genç isim ise gün geçtikçe popülerliğini arttırmakta... Vatanım Sensin'le başlayan ani yükselişi Arif V 216 filmiyle devam eden Kubilay Aka'nın yolu Çukur ile kesişti, dizi için şarkı yazıp bile söyledi. Son olarak Kara Sevda'da rol alan Ece Yaşar ise hem Direniş Karatay'da rol aldı hem de Çukur ile adından söz ettirdi. Bana Sevmeyi Anlat dizisinde izlediğimiz İlayda Alişan ise Akşın karakteriyle yıla damga vuran gençlerden oldu. 

3- Seray Kaya / Kadın

Fotoğraf: FOX

Sezonun en çok izlenen dizilerinden olan Kadın'ın en çok sinir olunan karakterine hayat vermek her baba yiğidin harcı değildir hani. Seray Kaya ise Şirin rolünün altından öyle güzel kalkıyor ki tebrik etmeden geçemiyoruz. Başarısı daim olsun.

4- Aslıhan Kapanşahin, Efekan Can ve Tülin Yazkan / Ufak Tefek Cinayetler

Fotoğraf: Star TV & Instagram

Sezona bambaşka bir soluk getiren Ufak Tefek Cinayetler'de genç oyuncu sayısı bir hayli fazla olsa da öne çıkan üç isim oldu. Arzu ve Mehmet'in kızı Nilay'a hayat vermekte Aslıhan Kapanşahin... Efekan Can ve Tülin Yazkan ise Mert Fırat ve Aslıhan Gürbüz'ün gençliklerini canlandırıyor, gerçekten çok benziyorlar, yetenekleri ise onları bir adım öne taşıyor. Yolları açık olsun.

5- Eslem Akar ve Deniz Can Aktaş / Avlu

Fotoğraf: Star TV

Star TV'nin yeni dizilerinden olan Avlu'nun ise öne çıkan iki genç oyuncusu var. Dizide Demet Evgar'ın kızı Ecem Demir'e hayat vermekte Eslem Akar... Hayat Bazen Tatlıdır ve Nerdesin Birader gibi dizilerden hatırladığımız Deniz Can Aktaş ise Alp Öztürk karakterine hayat veriyor. 

6- Boran Kuzum, Miray Daner, Pınar Deniz ve Berker Güven / Vatanım Sensin 

Fotoğraf: Kanal D

Geçtiğimiz sezona damga vuran gençlerden olan Miray Daner, Boran Kuzum ve Pınar Deniz'e bu sezon ise Berker Güven eşlik etti. HiLeon çifti gün geçtikçe daha çok konuşuldu. Aynı popülerliği bu sezon da sürdürdü.

Fotoğraf: Kanal D

Yıldız ve Aleksi karakterleriyle izlediğimiz Pınar Deniz ve Berker Güven ise bu sezonun en çok dikkat çeken isimlerinden oldu. 

7- Yağızcan Konyalı, Nejat Uygur ve Serra Pirinç / Bizim Hikaye 

Fotoğraf: FOX

Bu sezonun bir diğer ses getiren dizilerinden olan Bizim Hikaye'nin genç isimleri de çok konuşuldu.

Fotoğraf: FOX

 Rahmet ve Hikmet karakterleriyle izlediğimiz Yağızcan Konyalı ve Nejat Uygur, Müjde karakteriyle izlediğimiz Serra Pirinç sezonun en dikkat çeken isimlerinden oldu, başarıları daim olsun. 

8- Sinem Ünsal / Siyah Beyaz Aşk

Fotoğraf: Kanal D

İlk dizisi olan Çoban Yıldızı'nda Güneş karakterine hayat veren Sinem Ünsal'ı Siyah Beyaz Aşk'ta Gülsüm karakteriyle izlemekteyiz. Dizi bittikten sonra başka bir projede başrolde görmek dileğiyle öyleyse...

Filtreleyelim mi?

Filtreleyelim mi?

E-bülten Kayıt