İyi ki doğdun İlker Kaleli!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Gecenin en karanlık saatlerinde gökyüzünde ışıldayan yıldızları seyrettiğinizi düşünün. Gözleriniz, en parlak ve en büyüleyici yıldızı aramaya başlar istemsizce… Sonra bir şekilde bulur! Çok derin, çok anlamlı ve özel… Tek başına, milyonlarca yıldızdan daha çok parlıyor. Tüm gökyüzünü aydınlatıyor sanki… İşte o yıldızın benim gibi onu sevenler için gerçek hayatta ki timsali İlker Kaleli!

11 Mayıs 1984 yılında İstanbul’da doğmuş İlker Kaleli… Küçük yaştan itibaren kendi ayakları üstünde duran, hayallerinin peşinden sonuna kadar giden ve başarabilen biri. Birbirinden farklı birçok insana ilham veren bir adam. Çok başarılı bir oyuncu, müthiş bir yazar, kültürlü bir adam ve iyi yürekli bir insan kendisi… Bugünlere gelmiş olması hiç tesadüf değil. Tırnaklarıyla kazıya kazıya geldi zirveye ve eminim gelecek günlerde çok daha yüksek yerlerde göreceğiz onu. Bu özel günde gelin İlker’in hayatımıza kattığı güzelliklere bir kez daha göz atalım.

İlker Kaleli’nin oyuncu olma isteği ağır basınca hemen eğitim alması gerektiğini düşünmüş, gitmiş dünyanın en önemli okullarında kendi emeğiyle okumuş. İyi ki bunu yapmış, iyi ki biz onu birbirinden farklı karakterlerde izleyebilmişiz. Şimdiye kadar oynadığı tüm karakterleri bizlere o kadar güzel yansıtmış ki…

Bu onun yarattığı gerçekle alakalı bir şey. Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin, hiç birini unutamayız. Yeri geldiğinde bakışlarından duyguyu hissettik, yeri geldiğinde de sadece sesini duyarak ağladık. İşte İlker Kaleli böyle bir oyuncu… Şu aralar başrolde oynadığı puhutv’de yayınlanan ve büyük bir hayranlıkla izlenen Dip dizisinden bir sahne ile yorumu sizlere bırakıyorum… Sahneyi buraya tıklayarak izleyebilirsiniz 

İlker Kaleli başarılı bir oyuncu…. Ancak konu sadece bu değil. Hayata karşı duruşu ve karakteri bizi hep çok etkiledi. Adeta bizlere dersler verdi, vermeye devam ediyor. Bazı üniversitelerde ve farklı platformlarda katıldığı söyleşiler bunun en büyük kanıtı. Burada da herkesin izlemesini tavsiye ettiğim çok anlamlı bir video bırakıyorum. İzleyin, öğrenin.

Ve tabii ki hepimizin bildiğimiz gibi İlker Kaleli insana huzur veren bir ses tonuna sahip… Sonuçta müzik için “Hayatımın atardamarlardan biri” diyen bir adamdan bahsediyoruz. Ne söylese yakışır ona. Böyle güzel ve özel bir sese sahip olmak herkesin harcı değil. Zor şarkıları bile en güzel şekilde seslendirmeye başardı. Umarım ilerde ondan yeni şarkılar dinleme fırsatımız olur.

İlker’cim Kaleli yeni yaşında huzur, mutluluk, başarı ve umut hep seninle olsun. Her şey gönlünce olsun. Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi olsun. Sevgi dolu geçsin günlerin. Varlığın hayatımıza anlam katıyor. İyi ki hayatımıza girdin ve bizim yıldızımız oldun!
İyi ki doğdun anlamların adamı…
Yaşasın 34!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.