İkinci bölüm: Bu sezon ekranın dikkat çeken genç yetenekleri!

İkinci bölüm: Bu sezon ekranın dikkat çeken genç yetenekleri!

İkinci bölüm: Bu sezon ekranın dikkat çeken genç yetenekleri!

11 05 2018 Dizici Bağyan
Dizici Bağyan
Dizici Bağyan 11 05 2018

Yavaş yavaş sezonu bitirirken, çoğu diziler ara verecekken, bazıları ekrana veda edecekken seve seve izlediğimiz o dizilerin en çok dikkat çeken genç oyuncuları kimlerdi? Kimler çok konuşuldu? Kimler daha öne çıktı? Biraz 2017 sonları, daha çok 2018 yılı... Bakalım ekranlara hangi gençler damga vurmuş? İlk bölümü okumak isterseniz hemen aşağıdan göz atabilirsiniz. İkinci bölüm ise buyurun yazıya!

Birinci bölüm: Bu sezon ekranın dikkat çeken genç yetenekleri! (Okumak için üstüne tıklayınız.)

1- Sevda Erginci / Yasak Elma 

Fotoğraf: FOX

Karagül ve Hayat Bazen Tatlıdır ile adından söz ettiren Sevda Erginci bu sezon iki dizinin başrolünde yer aldı. Ver Elini Aşk'ta Ayperi karakteriyle izlediğimiz Sevda Erginci, şu an Yasak Elma'da Zeynep Yılmaz karakterine hayat veriyor. Genç oyuncunun başarısı daim olsun. 

2- Onur Seyit Yaran / Kalk Gidelim 

Fotoğraf: Trt 1

Önce Best Model of Turkey'de, ardından da Best Model of the World'de birinci olan yakışıklı oyuncuyu Trt 1'de yayınlanmakta olan Kalk Gidelim dizisinde Canberk karakteriyle izlemekteyiz. Yolu açık olsun.

3- Eda Şölenci / Aslan Ailem

Fotoğraf: Trt 1

Adı Efsane'de Çiler karakteriyle tanınan Eda Şölenci'yi bu sezon Aslan Ailem'de izlemekteyiz. Dizide Pelin karakterine hayat veren güzel oyuncunun başarısı daim olsun. 

4- Almila Ada ve Zehra Yılmaz / Cennet'in Gözyaşları 

Fotoğraf: atv

Kırgın Çiçekler, Adı Efsane gibi dizilerde rol alan Almila Ada'yı Cennet'in Gözyaşları'nda Cennet karakteriyle, daha önce Bodrum Masalı'nda rol alan Zehra Yılmaz'ı ise Melisa karakteriyle izlemekteyiz. Bakalım dizide neler gelecek başlarına... Yolları açık olsun iki güzel oyuncunun... 

5- Aslı Bekiroğlu ve Ecem Uzun / Jet Sosyete 

Fotoğraf: Star TV

Gülümse Yeter'den sonra İkimizin Yerine ve Yol Arkadaşım adlı filmlerde rol aldı Aslı Bekiroğlu... Ecem Uzun'u ise Tereddüt ve Koca Dünya adlı filmlerde izledik. Star TV'de yayınlanmakta olan Jet Sosyete'de Melike ve Alara karakterlerini canlandıran iki isme başarılar... 

6- Melis Sezen / Siyah İnci

Fotoğraf: Star TV

İlk dizisi olan Hayat Bazen Tatlıdır'da Asya karakterine hayat verdi. Son olarak ise Siyah İnci'de Ebru karakterini canlandırdı. Nasıl bir diziyle ekranlara döner? İlerleyen zamanlarda göreceğiz. 

7- Ali Burak Ceylan / Kalp Atışı 

Fotoğraf: Show TV

İlk dizisi olan Kara Sevda'da Tufan karakteriyle tanındı ve ardından Kalp Atışı'nda Doktor Oğuz karakterine hayat verdi Ali Burak Ceylan... Yakışıklılığı ve oyunculuğuyla dikkatleri üzerine toplayan genç oyuncunun başarısı daim olsun. 

8- Gözde Mutluer, Burak Yörük, Cemrehan Karakaş, Cihan Şimşek, Sina Özer ve Atakan Hoşgören / 4N1K - 4N1K 2

Fotoğraf: FOX

4N1K filmi o kadar beğenildi ve sevildi ki ardından ikinci filmi de çekildi. Hatta dizisi bile gelecek deniyor. Bir arkadaş grubunun hikayesini anlatan filmin kadrosu da çok dikkat çekti. Serinin ilk filminde kadroda rol alan Gözde Mutluer, Burak Yörük, Cemrehan Karakaş, Cihan Şimşek ve Sina Özer aniden popülerliğe ulaştı. Aynı isimlerle ikinci filmi çekilen seriye bir de Atakan Hoşgören dahil oldu. Bakalım çetenin başına daha neler gelecek? :)

Filtreleyelim mi?

Filtreleyelim mi?

E-bülten Kayıt