Hangi kadın oyuncuyu yaz ekranında görmek istersin?

3 dakikada okuyabilirsiniz


Yer aldığı dizisi final yapanlar, reytinglere yenik düşenler ve uzun süredir görünmeyip çok özlenenler! Bu yaz hangisini ekranda görmek, her hafta dizisinin yeni bölümlerini merakla beklemek istersiniz? Sizin için bu yaz ekranda görmek isteyebileceğiniz kadın oyuncuları listeledik! Buyurun bakalım!

1- Leyla Lydia Tuğutlu

En son atv ekranlarında 20 bölüm yayınlanan Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Derin rolüyle izlediğimiz Leyla Lydia Tuğutlu, neredeyse bir senedir televizyon ekranlarından uzak… Artık kendisini görme zamanının geldiğini düşünüyor, güzel yüzü ile ekranları güzelleştirmesini bekliyoruz.

2- Serenay Aktaş

En son Kanal D dizisi Meryem’de Burcu karakteriyle izlediğimiz Serenay Aktaş’ı ekranlarda görmeyeli çok fazla zaman olmadı ama kendisinin eksikliğini kısa sürede de olsa hissediyoruz. Kendisi yaza uygun bir oyuncu, bütün güzelliği ile bir dizide kendisini yaz mevsiminde de izleyebilmek fena olmazdı.

3- Öznur Serçeler

Ekran yolculuğu uzun süreli olmayan dizilerden Dolunay’da izlediğimiz Öznur Serçeler’i tekrar bir yaz dizisinde izlemek istemez miydiniz? Rengarenk ve eğlenceli bir yaz dizisi için kendisi biçilmiş kaftan. Biraz aşklı da olursa tadından yenmez sanki!

4- Simay Barlas 

En son Adı Efsane’de izlediğimiz genç ve güzel oyuncuyu tekrar görmek için sabırsızlananlara belki bu yaz mevsimi ilaç olabilir. Bir gençlik dizisinde yer alması ve kendisini sevenlerin sesine canlandırdığı karakterle ses olması güzel olurdu.

5- Seda Bakan

En son Bana Sevmeyi Anlat dizisinde başrolde yer alan Seda Bakan’ı televizyon ekranlarında görmeyeli uzun zaman oldu. Kendisine bir yaz dizisiyle kavuşur muyuz bilinmez ama özlendiği bir gerçek. Kendisi bu konularda seçici olduğu için seyir zevki yüksek bir dizi olması da büyük ihtimal!

6- Bensu Soral

En son başarılı Show TV dizisi İçerde’de izlediğimiz Bensu Soral, bir yaz dizisi ile ekranlara geri dönse güzel olmaz mıydı? Hem enerjisi, hem güzel yüzü ile bizce yaz mevsimine yakışan oyunculardan biri de o.

7- Damla Colbay

Yine en son İçerde’de izlediğimiz, yine özlediğimiz bir güzel oyuncu daha. Kendisini bu defa bir gençlik dizisinde izlesek, bol eğlenceli bir karakteri canlandırsa nasıl olurdu acaba? Belki bu yaz bu keyfi yaşarız, kimbilir?

8- Yağmur Tanrısevsin

Ekran yolculuğu sadece 9 bölüm süren Kanal D dizisi İki Yalancı da izlediğimiz Yağmur Tanrısevsin, çok uzun zamandır ekranlardan uzak. Artık kendisini görme zamanımız yaklaşmış olmalı diye düşünüyoruz. Belki de o zaman bu yazdır, kendisi bizi bir yaz dizisi ile sevindirecektir!

9- Merve Boluğur

En son Star TV ekranlarında yayınlanan ve sadece 6 bölüm ekranlarda kalabilen İçimdeki Fırtına dizisinde izlediğimiz Merve Boluğur’u, hem iddialı hem de uzun soluklu bir yaz dizisinde görmek isteyenler desek özleyenlerinden hemen cevap alacağımıza eminiz!

10- Açelya Topaloğlu

En son Kanal D dizisi Meryem’de Derin rolüyle izlediğimiz Açelya Topaloğlu, yaz dizilerine uzak isimlerden değil. Bu da onu bu sıcak mevsimde tekrar görebilme olasılığımızı arttırıyor. Yaz gelsin, sorular son bulsun!

Peki senin tercihin kimden yana? Ankete buradan ya da hemen aşağıdan oy verebilirsin!


Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı