Geride bıraktığımız haftada hangi yabancı diziler başladı? (7-13 Mayıs)

Geride bıraktığımız haftada hangi yabancı diziler başladı? (7-13 Mayıs)

Geride bıraktığımız haftada hangi yabancı diziler başladı? (7-13 Mayıs)

12 05 2018 Murat Zeybek
Murat Zeybek
Murat Zeybek 12 05 2018

Geride bıraktığımız haftada üçü yeni olmak üzere toplam beş yabancı dizi başladı. Benedict Cumberbatch’li Patrick Melrose’un dikkat çektiği haftada başka hangi yabancı dizilerin başladığına gelin birlikte bakalım!

1) Vida (Yeni Dizi)

İki kız kardeş annelerini kaybetmenin acısının yaşarken bir yandan da annelerinin gerçek kimliğini öğrenmenin şokunu yaşar. Kardeşlere annelerinden Los Angeles’da bir yer miras kalmıştır. Birbirinden tamamen farklı karakterdeki kardeşler burada bir bar açıp birlikte çalışmaya karar verir. Kız kardeşler birçok zorlukla mücadele ederken bilmedikleri birçok sırla da yüzleşmek zorunda kalır.

2) I’m Dying Up Here (2. Sezon)

Los Angeles’lı stand-up komedyenlerinin kariyerlerinin ilk yılları konu edinen I’m Dying Up Here, ikinci sezonuyla ekranlardaki yerini aldı.

3) SuperMansion (3. Sezon)

İzleyicisini süper kahramanların tatlı yaşamlarına ortak eden animasyon dizi SuperMansion, üçüncü sezonuyla ekranlardaki yerini aldı

4) Safe (Yeni Dizi)

Zengin bir muhitte yaşayan dul bir cerrah olan Tom Delaney, kızının ortadan kaybolmasının ardından kendisine en yakın kişilerin karanlık sırlarını açığa çıkarmaya başlar ve olay gitgide daha da gizemli bir hale dönüşür.

5) Patrick Melrose (Yeni Dizi)

David Nicholls tarafından kaleme alınan Melrose serisi, kötü bir çocukluğun ardından anılarını geride bırakan aristokrat bir hayat süren Peter Melrose’un hayatını konu alıyor. Dizide Melrose'un çocukluğuna, aile hayatı, aristokratik yaşamı ve uyuşturucu bağımlısı olduğu döneme değiniliyor.  Dizinin her bir bölümü Melrose’un bir anısını anlatacak. Güney Fransa’dan 60’lar New York’una süren hikâye 2000’ler İngiltere’sinde son bulacak. Dizide Patrick Melrose rolünde ünlü oyuncu Benedict Cumberbatch’i izleyeceğiz.

Filtreleyelim mi?

Filtreleyelim mi?

E-bülten Kayıt