Rıfat Yüzüak ile Kadrajda Makyaj'ın konuğu Zeynep Çamcı!

Rıfat Yüzüak ile Kadrajda Makyaj'ın konuğu Zeynep Çamcı!

Rıfat Yüzüak ile Kadrajda Makyaj'ın konuğu Zeynep Çamcı!

16 05 2018 Nida Fındık
Nida Fındık
Nida Fındık 16 05 2018

Ünlü makyaj sanatçısı Rıfat Yüzüak, tanınmış isimleri FOX’un dijital portalları için özel hazırlanan programı“KADRAJDA MAKYAJ”da ağırlıyor, en yeni makyaj trendlerini uygulamalı olarak anlatıyor. 10 yılı aşkın süredir kariyerinde moda ile televizyon dünyasının en ünlü isimleriyle çalışmış, yıldızları kamera karşısına ve podyumlara hazırlamış olan sanatçı, bu sefer deneyim ve önerilerini FOX’un dijital takipçilerine aktarmak için kendi kamera karşısına geçiyor.

Fotoğraf: FOX

Rıfat Yüzüak, birbirinden renkli konuklarını ağırladığı programda, konuğuna uygun makyaj önerilerini model ya da konuk üzerinde uygularken en sık yapılan hatalara, kişiye uygun günlük makyaj stillerine, konsept makyajlara ve trend olan uygulamalara değiniyor, programda sohbet ve eğlence hiç eksik olmuyor.

Fotoğraf: FOX

“Adı Zehra” dizisinde oyunculuğuyla dikkat çeken güzel oyuncu Zeynep Çamcı, fox.com.tr ve FOX’un mobil uygulaması üzerinden izleyiciyle buluşan programın 2. bölümüne konuk olacak. 17 Mayıs Perşembe günü yayınlanacak bölümde Çamcı, ünlü makyaj sanatçısının tecrübelerinden yararlanacak. Ünlü konuklarla “Rıfat Yüzüak ile KADRAJDA MAKYAJ” fox.com.tr ve FOX mobil uygulamasında!

Filtreleyelim mi?

Filtreleyelim mi?

E-bülten Kayıt