Bölüm 1: 2017-2018 sezonunun en kısa süren yerli dizileri!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Koca bir sezon daha bitiyor. Severek izlediğimiz diziler sezon finaline ya da büyük finale hazırlanıyor. Dizi bolluğunun olduğu bir sezondu. Gerçekten dizi sayısı çok fazlaydı, tabii dizi süreleri de çok uzundu. Çoğu dizi tutunamadı bu sezon… Kimi erken final yaptı, kiminin final yapmasına fırsat bile olmadan yayından kaldırıldı. Peki bu sezonun en kısa süren dizileri hangisiydi? Buyurun yazıya!

Not: İkinci ve üçüncü bölüm için beklemede kalınız.

1- Hayati ve Diğerleri / Kanal D

Celil Nalçakan, Günay Karacaoğlu, Levent Ülgen, Bülent Çolak, Bahtiyar Engin gibi oyuncuların kadrosunda bulunduğu dizi Kanal D yayınlandı. Dizi sadece BİR bölüm sürdü. Ardından yayından kaldırıldı. En kısa süren dizi ünvanı da Hayati ve Diğerleri’nin olmuş oldu böylece… (Çekilen bölümlerin yazın yayınlanacağı söyleniyor.) 

2- Yüz Yüze / Show TV

Sevilen iki oyuncuyu yeniden bir arada görmenin sevinci içindeyken, beklenmedik yayından kaldırılma haberiyle izleyenler baya üzüldü haliyle… Sinem Kobal ve Birkan Sokullu’nun Show TV’de yayınlanan dizileri sadece iki bölüm sürdü. 

3- Kayıtdışı / FOX 

Bu sezonun bir diğer kısa süren dizisi ise Kayıtdışı… Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert’in paylaştıkları derin devlet ve mafya konulu olan dizi FOX TV’de yayınlandı ve sadece sekiz bölüm sürdü. 

4- Gülizar / Kanal D

Kanal D’nin iddialı dizilerindendi Gülizar… Berk Cankat, Farah Zeynep Abdullah, Berkay Ateş ve Ebru Cündübeyoğlu gibi isimler kadrodaydı. Reyting yarışında yenik düşen Gülizar ise onuncu bölümüyle ekranlara veda etti. 

5- Klavye Delikanlıları / Show TV

Rasim Öztekin, Kaan Yıldırım, Vildan Atasever, Uraz Kaygılaroğlu, Ali Barkın, Selen Seyven, Seray Server ve Gül Onat’ın başrollerini paylaştığı dizi Show TV’de yayınlanıyordu. Sekizinci bölümüyle final yapan Klavye Delikanlıları da sezonun en kısa süren dizilerinden oldu. 

6- Hayat Sırları / Star TV

Star TV’de yayınlanan dizinin başrollerini Hazar Ergüçlü, Ekin Koç, Ahmet Mümtaz Taylan, Devrim Yakut ve Olgun Toker paylaşıyordu. Erken final yaptı, reyting savaşında yenik düştü Hayat Sırları ve on birinci bölümüyle ekranlara veda etti. 

7- Sevda’nın Bahçesi / Kanal D

Kanal D’nin bir diğer tutunamayan dizisi olan Sevda’nın Bahçesi’nde Emre Kınay, Sibel Can, Alina Boz ve Baran Bölükbaşı başrolleri paylaşıyordu. Sevda’nın Bahçesi de sezonun en kısa süren dizilerinden oldu ve dördüncü bölümüyle final yapmak zorunda kaldı. 

8- Tutsak / Kanal D

Yönetmenliğini Serhan Şahin’in yaptığı; başrollerini Pamir Pekin, Gülper Özdemir ve Caner Şahin’in paylaştığı Tutsak ise Kanal D’de yayınlanıyordu. Tutsak da reyting sıralamasında geride kaldı ve dokuzuncu bölümüyle final yaptı. 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.