Bölüm 1:Bu yaz hangi isimleri çift olarak izlemek isterdik?

3 dakikada okuyabilirsiniz

Uzun zaman oldu sanırım hayal dolu yazılara ara vereli… Yine biraz hayal kuruyoruz. Yaz deyince biz dizi sevenlerin aklına gelen romantik komedidir elbette. Romantik komedi deyince aklımıza gelen güzel kadınlarımızı, yakışıklı erkeklerimizi bu yaz neden ekranlarda görmüyoruz? Onlar ekranlara yakışan isimlerden… Peki bu yaz hangi oyuncuları çift olarak izleseydik daha güzel olurdu? Şu an dizisi olmayan isimleri derledim. Diğer bölümler için beklemede kalabilirsiniz. Buyurunuz yazıya!

1- Özge Gürel ve Furkan Andıç 

Romantik komedi deyince aklıma Özge Gürel geliyor olabilir. Furkan Andıç da farklı zamanlarda bu tarz projelerde karşımıza çıktı. Son olarak Dolunay’da rol alan Özge Gürel ile Meryem’de izlediğimiz Furkan Andıç’ı birlikte yine bir romantik komedi projesinde izleyebilirdik. 

2- Selin Şekerci ve Barış Arduç 

Yaz sezonu dendiğinde akla romantik komedi gelse de bu ikiliyi dram türünde bir dizide başrollerde görmek fena olmazdı. Kiralık Aşk sonrası ekranlardan uzak kalan Barış Arduç ile son olarak Siyah Beyaz Aşk’ta konuk oyuncu olarak izlediğimiz Selin Şekerci’yi birlikte görmek isteyenlerden misiniz? 🙂 

3- Nilay Deniz ve Aras Aydın 

Nilay Deniz ile Aras Aydın’ı farklı zamanlarda romantik-komedi konulu projelerde izledik. Yanlış anlaşılmalar sonucu kendilerini aniden nikah masasında bulsalar mesela? Bol kahkaha attıran bir dizi fena olmazdı sanki! 🙂 

4- Yağmur Tanrısevsin ve Seçkin Özdemir 

Son olarak geçtiğimiz sezon ekranlarda gördük ikiliyi… Yağmur Tanrısevsin İki Yalancı’da, Seçkin Özdemir ise Ateşböceği’nde rol aldı. Yaz dizilerinin az olduğu bu dönemde bu ikiliyi ekranlarda görmek gerçekten çok iyi olabilirdi. 

5- Hande Doğandemir ve Burak Çelik 

Muhteşem Yüzyıl Kösem’den sonra ekranlarda göremedik Hande Doğandemir’i… Burak Çelik ise Söz’de konuk oyuncu olarak rol aldı. Tam romantik komedi sezonuna doğru yaklaşırken ikiliyi birlikte izlemeliydik.

6- Ezgi Şenler ve Oğuzhan Karbi

Son olarak Bodrum Masalı’nda izlediğimiz Ezgi Şenler ile Kızlarım İçin’de rol alan Oğuzhan Karbi’yi neden birlikte görmek istemeyelim ki? Romantik komediden ziyade ikiliyi gençlik temalı bir dizide üniversiteye yeni başlamış iki gencin başından geçenlerin anlatıldığı bir projede izleyebilirdik.  

7- Hazal Filiz Küçükköse ve Can Nergis

Mehmed: Bir Cihan Fatihi’nde izledik son olarak Hazal Filiz Küçükköse’yi… Can Nergis ise Börü’de rol aldı. Drama türünde bir hayli başarılı olan iki isim; biraz güldüren, fazlasıyla gözlerden kalpler çıkartan bir romantik komedide rol alsalar nasıl olurdu? 

8- Hande Erçel ve Yılmaz Kunt

Son olarak Siyah İnci’de Hande Erçel’i, Bahtiyar Ölmez’de ise Yılmaz Kunt’u izledik. İki isim de romantik komedi türündeki dizilere çok yakışıyor. Tamamen zıt iki karakterin aşkını konu edinen bir projede rol alsalar fena olmazdı sanki? 

9- Leyla Lydia Tuğutlu ve Serkan Çayoğlu 

Börü’de rol aldı Serkan Çayoğlu ve Bu Şehir Arkandan Gelecek’te izledik son olarak Leyla Lydia Tuğutlu’yu… Yaz sezonu denildiğinde akla romantik komedi gelse de onları dramatik ve bol maceralı bir aşk hikayesinde izlemeliydik kesinlikle. Belki bir gün… Kim bilir?

Sen hangi ikiliyi bir arada izlemek isterdin? Ankete oy vermek için buraya tıklayabilir ya da hemen aşağıdan oyunu verebilirsin.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.