Bölüm 2:Bu yaz hangi isimleri çift olarak izlemek isterdik?

3 dakikada okuyabilirsiniz

Uzun zaman oldu sanırım hayal dolu yazılara ara vereli… Yine biraz hayal kuruyoruz. Yaz deyince biz dizi sevenlerin aklına gelen romantik komedidir elbette. Romantik komedi deyince aklımıza gelen güzel kadınlarımızı, yakışıklı erkeklerimizi bu yaz neden ekranlarda görmüyoruz? Onlar ekranlara yakışan isimlerden… Peki bu yaz hangi oyuncuları çift olarak izleseydik daha güzel olurdu? Şu an dizisi olmayan isimleri derledim. İlk bölüm için hemen aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Diğer bölümler için ise beklemede kalabilirsiniz. Buyurunuz yazıya!

Bölüm 1:Bu yaz hangi isimleri çift olarak izlemek isterdik? (Okumak için üzerine tıklayınız)

1- Ege Kökenli & Burak Tozkoparan / Merve Çağıran & Anıl Tetik 

Kalp Atışı’nda izledik Ege Kökenli ve Merve Çağıran’ı… Kırgın Çiçekler’de rol aldı son olarak Burak Tozkoparan ve Kızlarım İçin’ de izledik Anıl Tetik’i…

Bu aralar gençlik dizisine ekranda hiç yer verilmedi. Yaz sezonu denildiğinde romantik komediden sonra akıllara arkadaşlık hikayeleri gelir. Dört gencin başından geçen olayları konu edinen bir dizi, yaz sezonu için fena olmazdı. 

2- Melis Sezen ve Baran Bölükbaşı 

Son olarak Siyah İnci’de izlediğimiz Melis Sezen ile Servet’te rol alan Baran Bölükbaşı dikkat çeken genç isimlerden… Yaz mevsimini dolu dolu anlatan bir hikayede ikiliyi partner olarak görmek fena olmazdı sanki? 🙂 

3- Pelin Uluksar ve Ali Burak Ceylan

 

Kalp Atışı’nda Ali Burak Ceylan’ı, No: 309’da ise Pelin Uluksar’ı izledik geçtiğimiz aylarda… İkisi de yetenekli oyunculardan, neden bir arada izlemeyelim ki? Zengin kız fakir oğlan ya da tam tersi bir aşk hikayesi… Zengin ve güçlü ailenin birbirlerine aşık iki çocuğunu oynasalar, biraz da komedi olsa işin içinde bence gayet izlenilebilir olabilirdi. 

4- Serenay Aktaş ve Hilmi Cem İntepe 

Survivor’ın iki parlayan ismini neden bir dizide izlemeyelim ki? Meryem dizisinde Serenay Aktaş’ı, Bodrum Masalı’da ise Hilmi Cem İntepe’yi izledik. Drama içeren bir dizide ikiliyi izlemek gayet güzel olurdu. Tabii bu sezon imkansız artık ama belki ilerleyen zamanlarda… Kim bilir?

5- Ezgi Eyüboğlu ve Furkan Palalı 

No:309’da izlediğimiz Furkan Palalı ile Payitaht Abdülhamid’te izlediğimiz Ezgi Eyüboğlu’nu evli bir çiftin başından geçen trajikomik olayların anlatıldığı; deniz, kum, güneşin bol olduğu bir dizide izlemek nasıl olurdu sizce? 

6- Elifcan Ongurlar ve Şükrü Özyıldız 

Ekranlarda uzun zamandır göremiyoruz Şükrü Özyıldız’ı… Elifcan Ongurlar’ın dizisi ise geçtiğimiz aylarda final yaptı. İkiliyi evlenmek üzere olan iki sevgilinin ailesiyle olan sorunlarının komik bir dille anlatıldığı bir hikayede izleyebilirdik. 

7- Damla Colbay ve Serhan Onat 

Son olarak İçerde’de Damla Colbay’ı, Meryem’de ise Serhan Onat’ı izledik. Yaz sezonu denildiğinde akla gelen malum tür olan romantik komedi konulu bir dizide inatçı bir çifte hayat verselerdi fena olmazdı! 🙂 

8- Biran Damla Yılmaz ve Bora Cengiz 

Kırgın Çiçekler’de Biran Damla Yılmaz’ı, Servet’te ise Bora Cengiz’i izledik. Konumuz yaz sezonu olduğu için romantik komediden yana kullanacağım hakkımı… Umarım görürüz yan yana! 🙂

Sen hangi ikiliyi bir arada izlemek isterdin? Ankete oy vermek için buraya tıklayabilir ya da hemen aşağıdan oyunu verebilirsin.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.