Aşk ve Mavi’nin setinde sezon finali eğlencesi vardı!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Cuma günlerine damga vuran, önümüzdeki haftalarda sezona ara verecek olan Aşk ve Mavi dizisinin sezon finali çekimleri eğlenceli bir şekilde tamamlandı. 2. sezonu başarıyla tamamlayan ekip ve oyuncular bolca selfie ve hatıra fotoğrafı çekerek birbirlerine kısa bir süreliğine veda etti. Set bitiminde beraber iftar yapan set ekibi ve oyuncular, şarkılar söyleyerek bu sezonu kapattılar. 

Fotoğraf: atv

Oyunculara ve set çalışanlarına teşekkürlerini ileten dizinin yönetmeni Hakan Arslan ise, “3. sezona kaldığımız yerden devam edeceğiz. Böyle güzel bir ekiple çalıştığım için teşekkür ederim. Bu sezon daha hareketli geçecek. İyice dinlenin. Herkese iyi tatiller” dedi.

Fotoğraf: atv

Mavi ve Ali’nin dillere destan aşkını konu alan Aşk ve Mavi dizisinin yapımcılığı NTC Medya Mehmet Yiğit Alp üstlenirken, yönetmen koltuğuna Hakan Arslan oturuyor. Başrollerini Emrah Erdoğan ve Burcu Kıratlı’nın paylaştığı dizide Kenan Bal, İpek Tuzcuoğlu Birgül Ulusoy, Ayşegül Ünsal, Cüneyt Mete, Uğur Uzunel, Alayça Öztürk, Nur Yazar ve Osman Karakoç gibi başarılı isim rol alıyor.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.