Bölüm 3: Birden fazla projede yeniden yolları kesişen oyuncular!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Birçok dizi başlıyor, kimisi sezonlarca devam edip efsaneleşiyor. Kiminin de ömrü birkaç bölüm oluyor. Haliyle daha önce birlikte rol alan isimleri yeniden bir arada bambaşka bir projede izliyoruz. Hiç merak ettiniz mi daha önce birlikte rol alan isimlerin daha sonra hangi projelerde yeniden aldığını? Öyleyse buyurunuz birden fazla projede yeniden yolları kesişen oyuncular… İlk bölümü ve ikinci bölümü ise hemen aşağıda yer alan linklere tıklayarak okuyabilirsiniz.

Bölüm 1: Birden fazla projede yeniden yolları kesişen oyuncular! (Üstüne tıklayarak okuyabilirsiniz.)

Bölüm 2: Birden fazla projede yeniden yolları kesişen oyuncular! (Üstüne tıklayarak okuyabilirsiniz.)

1- Hazar Ergüçlü ve Taner Ölmez 

Fotoğraf: Taner Ölmez Resmi Instagram Hesabı

Medcezir’de Eylül ve Mert karakterlerine hayat veren Kelebek ve Şebek, yıllar sonra yeniden bir araya geldi. Hazar Ergüçlü ve Taner Ölmez, BluTV’de yayınlanan Dudullu Postası’nda rol aldılar.

2- Ezgi Mola ve Tolga Çevik 

Fotoğraf: Tolga Çevik Resmi Instagram Hesabı

2013-2015 yıllarında Kanal D’de yayınlanan Arkadaşım Hoşgeldin’de birlikte rol aldılar. 2013 yapımı Patron Mutlu Son İstiyor adlı sinema filminde de Eylül ve Sinan karakterlerine hayat verdiler. Umarım yeniden izleriz iki yetenekli ismi bir arada… 

3- Meriç Aral ve Aybüke Pusat 

Fotoğraf: Söz Resmi Twitter Hesabı

2013-2015 yılları arasında yayınlanan Medcezir’de Hale rolünde Meriç Aral’ı, Elif rolünde ise Aybüke Pusat’ı izledik. İkili şu an bildiğimiz üzere Söz’de Eylem ve Bahar karakterlerine hayat vermekte… 

4- Burcu Özberk ve İrem Helvacıoğlu

Fotoğraf: Güneşin Kızları Resmi Twitter Hesabı

Muhteşem Yüzyıl’da Huricihan Sultan’a Burcu Özberk, Nurbahar Hatun’a ise İrem Helvacıoğlu hayat verdi. İki ismi yeniden bir arada Güneşin Kızları’nda Nazlı ve Tuğçe karakteriyle izledik.

5- Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu

Fotoğraf: Kiraz Mevsimi Resmi Twitter Hesabı

Kiraz Mevsimi’nin Ayaz ve Öykü’sü olarak izledik Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu’nu… İkili uzun bir aradan sonra Börü’de bir araya geldi, Kaya ve Gökçe karakterlerini canlandırdılar. Sinema filminde de yeniden bir arada olacaklarmış bu arada! 🙂 

6- Elçin Sangu ve Barış Arduç

Fotoğraf: Barış Arduç Resmi Instagram Hesabı

Kiralık Aşk’ın DefÖm’ü… Defne ve Ömer karakterine hayat veren ikili o kadar sevildi ki bir de sinemada yan yana geldiler. Mutluluk Zamanı adlı sinema filminde Ada ve Mert’i canlandırdılar.

7- Gizem Güven ve Zuhal Topal 

Sihirli Annem’de Ceren karakteriyle Gizem Güven’i, Suzan karakteriyle de Zuhal Topal’ı izledik. Yıllar sonra ise Selena ‘da yeniden aynı kadroda yer aldılar. Leyla ve Fitnat rolleriyle karşımıza çıktılar.

8- Mine Tugay ve Barış Falay 

Fotoğraf: Mine Tugay Resmi Instagram Hesabı

Medcezir’in evli ve asil çifti… Ender ve Selim Serez çiftine hayat veren iki yetenekli ismi yıllar sonra Harun Erguvan ve Asuman Terzioğlu karakterleriyle Paramparça’da izledik.

9- Melisa Aslı Pamuk, Barış Alpaykut ve Zerrin Tekindor 

Kurt Seyit ve Şura’da rol alan üç ismi daha sonra Kara Sevda’da izledik. Nermin karakterine hayat veren Zerrin Tekindor’u Kara Sevda’da Leyla Acemzade, Ayşe karakterine hayat veren Melisa Aslı Pamuk’u Asu Kozcuoğlu, Osman Eminof karakterine hayat veren Barış Alpaykut’u ise Ozan Sezin karakteriyle izledik. 

10- Birce Akalay ve Kanbolat Görkem Arslan 

Fotoğraf: Hayat Bazen Tatlıdır Resmi Twitter Hesabı

Yer Gök Aşk’ta Havva Karagül Hancıoğlu ve Mehmet Hancıoğlu karakterlerini canlandıran iki ismi yıllar sonra Hayat Bazen Tatlıdır’da izledik. Birce Akalay dizide Hayat, Kanbolat Görkem Arslan ise Cerrah karakterine hayat vermişti. 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.