Çağlar Ertuğrul’dan yeni film müjdesi!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Sony İnternational ve LuckyRed/Shebnem Askin yapımcılığında 25 Haziran’da çekimlerine başlanacak olan Yanımda Kal filminin başrolü için Çağlar Ertuğrul ile anlaşıldı. Gişede hatırı sayılır bir başarıya imza atan Dağ ve Dağ 2 filmlerinde başrol oynayan Çağlar Ertuğrul, bu sezon televizyonda da Fazilet Hanım ve Kızları adlı dizisiyle popülaritesini zirveye taşıdı. Genç oyuncu ayrıca Sosyal Medya Araştırma Merkezi, Somera tarafından 2017 yılında sosyal medyada en çok konuşulan erkek oyuncular listesinde ilk sırada yer aldı.

Fotoğraf: Çağlar Ertuğrul Resmi Instagram Hesabı

Romantik filmlerin sevilen yönetmeni M. Uğur Yağcıoğlu’nun yönetmenlik koltuğunda yer aldığı Yanımda Kal’ın senaristliğini ise Çağlar Yurt üstleniyor. Çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilecek olan ve sezonun en iddialı filmlerinden olmaya aday Yanımda Kal filminde Emir karakterine hayat verecek olan Çağlar Ertuğrul, gerçek aşkı bulunca hayatını sorgulamak zorunda kalan hırslı bir yatırımcıyı canlandıracak.

Fotoğraf: Çağlar Ertuğrul Resmi Instagram Hesabı

Hayatımın Aşkı ve İlk Öpücük gibi çok konuşulan projelere imza atan LuckyRed/Shebnem Askin’in Zeynep karakterini canlandıracak kadın başrol oyuncusu için de görüşmeleri sürüyor. Sinema izleyicisine bambaşka bir lezzet sunacak olan Yanımda Kal’ın Türkiye dağıtımını ise Mars Dağıtım üstleniyor.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.