Bölüm 3:Bu yaz hangi isimleri çift olarak izlemek isterdik?

3 dakikada okuyabilirsiniz

Uzun zaman oldu sanırım hayal dolu yazılara ara vereli… Yine biraz hayal kuruyoruz. Yaz deyince biz dizi sevenlerin aklına gelen romantik komedidir elbette. Romantik komedi deyince aklımıza gelen güzel kadınlarımızı, yakışıklı erkeklerimizi bu yaz neden ekranlarda görmüyoruz? Onlar ekranlara yakışan isimlerden… Peki bu yaz hangi oyuncuları çift olarak izleseydik daha güzel olurdu? Şu an dizisi olmayan isimleri derledim. İlk iki bölüm için hemen aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz. Buyurunuz yazının üçüncü bölümüne!

Bölüm 1:Bu yaz hangi isimleri çift olarak izlemek isterdik?

Bölüm 2:Bu yaz hangi isimleri çift olarak izlemek isterdik?

(Okumak için üzerine tıklayınız)

1- Fulya Zenginer ve Alper Saldıran 

Uzun zamandır ekranlarda göremediğimiz iki yetenekli ismi hazır yaz geliyorken ekranlarda görmeliydik diye düşünüyorum. Mesela Ege’de bir kasabada geçen bol kahkahalı bir yaz dizisinde izlesek güzel olmaz mıydı? 

2- Dila Danışman ve Ekin Mert Daymaz 

İkiliyi ne zamandır izleyemedik dizilerde. Yaz sezonu denince akla gelen o klasik romantik-komedi türündeki hikayelerden birinde neden izlemiyoruz ki Dila Danışman ile Ekin Mert Daymaz’ı? Güzel olmaz mı? 

3- İlayda Akdoğan & Uğur Kurul / Simay Barlas & Batuhan Ekşi 

Son olarak İlayda Akdoğan’ı Dolunay’da, Uğur Kurul’u Savaşçı’da, Simay Barlas’ı Adı Efsane’de, Batuhan Ekşi’yi de Kalbimdeki Deniz’de izledik. Birbirinden güzel ve yakışıklı bu dört ismi neden bir gençlik dizisinde izlemeyelim ki?

Farklı sebeplerden ötürü bir araya gelmek zorunda olan ve gün geçtikçe sıkı dost olan dört gencin, hikayelerinin anlatıldığı “arkadaşlık” temalı bir gençlik dizisi neden olmasın? 

4- Tuvana Türkay ve Yusuf Çim 

Tuvana Türkay’ı Kızlarım İçin’de, Yusuf Çim’i de Servet’te izledik son olarak… Dizileri bu sezon final yapan iki ismi romantik drama türünde bir yaz dizisinde izlemek sizce nasıl olurdu? 

5- Nilay Duru ve Yiğit Kirazcı 

İkiliyi bu sezon kısa süreliğine gördük ekranlarda. Nedense Nilay Duru ve Yiğit Kirazcı denince aklıma komedi geldi. İki eğlenceli karakterin yeni başlayan aşkı ve uzun süren inatlaşmalar sonucunda kendilerini nikah masasında bulma süreçlerini anlatan bir yaz dizisinde izlemek güzel olmaz mıydı? 

6- Bensu Soral ve Mustafa Mert Koç  

Hayat Bazen Tatlıdır’da Mustafa Mert Koç’u, İçerde’de ise Bensu Soral’ı izledik. Uzun zamandır ekranlarda olmayan ikili birlikte bir yaz dizisiyle ekranlarda görsek güzel olabilirdi.

7- Merve Boluğur ve Gökhan Alkan 

Gökhan Alkan’ı son olarak Kalp Atışı’nda izledik. Merve Boluğur’u ise uzun zamandır ekranlarda göremiyoruz. Birlikte bir dizide görsek fena olmazdı sanki? 🙂 

8- Hande Soral ve Berk Cankat 

Hande Soral’ı İsimsizler’de, Berk Cankat’ı ise Gülizar’da izledik bu sezon… İkiliyi bir aile temalı dizide izleyebilirdik. Evli ve yeni çocukları olmuş bir çiftin başından geçen komik olayların anlatıldığı bir projede mesela?

Sen hangi ikiliyi bir arada izlemek isterdin? Ankete oy vermek için buraya tıklayabilir ya da hemen aşağıdan oyunu verebilirsin.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.