Onur Seyit Yaran canlandırsa harika olur dediğimiz 5 karakter!

Onur Seyit Yaran canlandırsa harika olur dediğimiz 5 karakter!

Onur Seyit Yaran canlandırsa harika olur dediğimiz 5 karakter!

07 06 2018 Dizici Bağyan
Dizici Bağyan
Dizici Bağyan 07 06 2018

Son zamanların en çok dikkat çeken genç isimlerinden Onur Seyit Yaran... 2016 yılında katıldığı Best Model of Turkey'de birinci oldu. Hemen ardından Best Model of the World'de de birinci oldu ve haliyle dikkat çekti. Kısa sürede popülerliği yakaladı. Haliç Üniversitesi'nde Spor Akademisi Bölümü'nde eğitimine de devam etmekteymiş genç oyuncu... Şu an Trt 1'de yayınlanan ve ilk dizisi olan Kalk Gidelim'de Canberk karakterine hayat vermekte... Henüz kariyerinin başında olan Onur Seyit Yaran'ı nasıl bir karakteri canlandırırken görmek isterdik? Buyurunuz yazıya! 

1- Tek amacı çocukluk hayaline ulaşmak olan yetenekli bir futbolcu!

Çocukluğu mahallede top oynayarak geçmiş, her maçta başarılı bir performans sergilemiş, küçük bir kulüpte futbol oynayan genç adama tam üniversite sınavını dereceyle kazanmışken büyük bir takımdan teklif gelse hangi yolu seçerdi? Kritik kararların ve büyük bir hayalin anlatıldığı bir dizi ya da bir sinema filminde bu rol ile Onur Seyit Yaran'ı izleseydik güzel olmaz mıydı sizce de? Hem yıllarca futbol oynamışken ve bu kadar yetenekliyken böyle bir rolde kesinlikle izlemeliyiz, bence... :) 

2- Okulun popüler çocuğu! 

Dört gencin arkadaşlık hikayesinin anlatıldığı bir dizide okulun şımarık, zengin, kasıntılı ve kötü çocuğu olarak izlemek güzel olmaz mıydı sizce de? Sevilmeyen bir karakterin değişimine ve günden güne kendini sevdirmesine şahit olsaydık mesela... 

3- Polis  

Biraz sırlarla dolu, bol aksiyonlu bir hikayede, henüz küçükken kaybettiği babasının katilini bulmak için polis olan bir gence hayat verseydi... Belli bir zaman sonra Onur Seyit Yaran'ı drama içeren bir projede görmek mükemmel olabilirdi. Sizce yakışmaz mıydı bu role? 

4- Dramatik bir hikayenin çilekeş çocuğu!

Evet, yine dram! Çünkü seviyorum. Hani sürekli hüzünlendiren, empati yapamadan duramadığımız, bazen ağlatan, konusuyla merak uyandıran bir hikayede ailenin büyük çocuğunu canlandırsa, kardeşlerine ve ailesine bakmak için okulundan vazgeçip çalışmak zorunda kalan ve bir yandan sevdiği kadın tarafından aldatılma acısını yaşayan derbeder ve çilekeş bir karaktere hayat verse fena olmazdı sanki? Siz ne dersiniz?

5- Romantik komedinin yakışıklı prensi! 

Bir sahil kasabasında küçük bir kafe işleten genç adamın hayatının aşkıyla tanıştığı ve sonrasında nelerin olduğunu anlatan bir sinema filminde izleyebilirdik. Romantik komediyi seviyoruz, yakışıklı adamları izlemeyi daha çok sanırım! Onur Seyit Yaran'ı ise bu rolde izlemek sizce de harika olmaz mıydı? Umarım en kısa zamanda bir filmde de izleme fırsatımız olur. Kariyeri boyunca bol başarılar, yolu açık olsun efenim! :) 

Filtreleyelim mi?

Filtreleyelim mi?

E-bülten Kayıt