Gözden kaçmasın: Yasak Elma’nın kadın oyuncularından açıklama var!

2 dakikada okuyabilirsiniz


Yaklaşık iki haftadır gündemi haklı yere meşgul eden bir olay var.  Yasak Elma setinde yaşananlar ve konunun her geçen gün yeni açıklamalarla daha da büyümesi… Konuyu kısaca şöyle özetleyebiliriz; (Kaynak Ntv)

Fotoğraf: FOX

“Yasak Elma dizisinin başrol oyuncularından Talat Bulut’un, set çalışanı bir kadını taciz ettiği iddia edildi. Sette tacize uğradığını öne süren 19 yaşındaki çalışan, sessiz kalmayacağını söyledi. Yaşananların ardından Talat Bulut’un avukatı yazılı bir açıklama yayınladı: Ortaya atılan iddialar tamamen asılsızdır. Sosyal medyada hızla yayılan ‘taciz’ iddiaları üzerine açıklama yapan dizinin yapımcısı ve MED yapımın sahibi Fatih Aksoy, konu hakkında taraflarla görüşeceğini söyledi. Aksoy, Bugün her iki tarafla da görüşeceğim. Bu çok ağır bir itham. Bu yüzden yanlış adım atmak, birilerini karalamak istemem. Sonra üzerime düşeni yapacağım” ifadelerini kullandı.”

Bu süreçte Talat Bulut Star TV’de yayınlanan Duymayan Kalmasın programına katıldı. Hatta ikinci kere katıldığı programda programın sunucularından olan Cengiz Semercioğlu ile tartışmaları da güne damga vurdu.

Setten ismini vermek istemeyen ve Göç Zamanı’nda Talat Bulut ile çalıştığını belirten bir diğer isim ise Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz’a katıldı ve konunun sadece Yasak Elma setiyle alakalı olmadığını belirtti.

Tam bu süreçte dizinin oyuncularından da bir cevap bekleniyordu. Bir açıklama, en azından bir tepki… Ve işte beklenen açıklama Yasak Elma’nın kadın oyuncularından geldi. Açıklama tam olarak şöyle;

Karşılıklı açıklamalar ve yeni ayrıntılar bir süre daha konuşulacak gibi görünüyor. Ancak ortada şöyle bir gerçek var; uzun zamandır setlerde yaşandığı söylenen taciz olayları ile alakalı ilk gerçek adım, ilk cesur adım şu an atılmış gibi görünüyor. Kadın dayanışmasının ön plana çıkması ve sessiz kalınılmaması bu çirkin olayın en güzel tarafı olabilir. Gelişmeleri konuyla ilgilenen, takip eden herkes gibi merakla takip edeceğiz. 


Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı