Güldür Güldür Show'un sezon finalinde neler yaşanacak?

Güldür Güldür Show'un sezon finalinde neler yaşanacak?

Güldür Güldür Show'un sezon finalinde neler yaşanacak?

11 06 2018 Nida Fındık
Nida Fındık
Nida Fındık 11 06 2018

Eğlencenin vazgeçilmez adresi Güldür Güldür Show, Ramazan’a özel birbirinden renkli ve eğlenceli skeçleri yine herkesi kahkahaya boğacak... 7’den 70’e herkesi ekran başına kilitleyen, ekranların komedi klasiği bu hafta sıra dışı bir eğlence vaat ediyor! Güldür Güldür Show oyuncuları izleyiciyi kahkahaya boğarken hazırladıkları müzikal gösteri ile de şaşkına çevirecek. Güldür Güldür’ün sevilen oyuncuları farklı performansları Show TV’de!

Fotoğraf: Show TV

Burcu ve İsmail düğün günlerinde ne gibi sorunlar yaşayacaklar? Amerikalı damat İsmail, örf ve adetlerimiz konusunda şaşkına dönünce ne yapacak?  En önemli gününde Burcu yaşanan tüm anlaşmazlıklar karşısında ne yapacak? Ekranların yepyeni formatı “Damadım olur Musun?” da bu haftanın damat adayları kimler? Yeter, kızına en uygun damat adayı olarak kimi görecek? Mehtap aradığı kriterlerdeki kişiyi, adaylar arasında bulabilecek mi?

Fotoğraf: Show TV

Fikri’nin oğlu Hayati’ye sürprizi ne? İkinci baharını yaşamak isteyen Fikri’ye, Hayati neden engel olmak istiyor? Baba ve oğul arasındaki muhabbete, Mesut enişte gene hangi anlamlı hikayeleriyle katkıda bulunacak? Güldür Güldür Show, sezon finaliyle 12 Haziran Salı akşamı saat 20.45’te Show TV’de!

Filtreleyelim mi?

Filtreleyelim mi?

E-bülten Kayıt