Netflix’ten babanızın karakterine göre Babalar Günü önerileri var!

2 dakikada okuyabilirsiniz


Netflix, Babalar Günü izleme önerileri ile karşımızda… Peki önerilerde hangi karakterlere göre hangi yapımlar var? Beraber bakalım!

“Bu Babalar Günü’nde ne yapıyorsunuz? Bir önerimiz var. Alın babanızı, geçin ekran karşısına birlikte, film, dizi veya belgesel izleyin, iyi vakit geçirin. Peki ne mi izleyeceksiniz? Sizin için, babanızın karakterine göre bir öneri listesi hazırladık. İster alt yazılı, ister Türkçe dublajlı, ister orijinal dilinde seyredebilirsiniz, buyurun!”

1- Sert babalar

The Staircase: Kaza mı cinayet mi? Ödüllü dizide yazar Michael Peterson, eşinin gizemli ölümünün ardından hayatının didik didik incelenmesini izler.

Peaky Blinders:1919 yılında İngiltere, Birmingham’daki bir suç çetesinin başında acımasız mafya babası Tommy Shelby vardır.

2- Gülmeyi seven babalar

Meyerowitz Hikayeleri: Sanatçı olan asabi babaları ve onun yok olmaya yüz tutmuş mirasıyla ilgilenmek için New York’a gelen üç kardeşin rekabet hikayesi.

The Week Of: Çocuklarının yaklaşan düğünü konusunda zıt fikirlere sahip olan iki baba sinirlerine hakim olabilmek için büyük bir çaba gösteriyor

3- Delidolu ve cesur babalar

Süper Baba: Sorumluluk almayı reddettiği için sevgilisi tarafından terk edilen Sonny Koufax, yetişkin olduğunu ispatlamak için bir çocuğu evlat edinir.

Shameless: Bu dizide tam sekiz çocuğun bekar babası olan, aylak Frank Gallagher, akıl sağlığını korumak için şişelerden yardım alır.

4- Spor tutkunu babalar

İlk Maç: Yoksul mahallelerdeki koruyucu ailelerin yanında büyüyen inatçı bir kız, eski mahkum babasıyla bağ kurmak amacıyla erkek güreş takımına katılır.

Carter Etkisi: Sekiz kez NBA All-Star kadrosuna seçilen Vince Carter hakkındaki bu belgesel, onun hayatına ve yarattığı etkiye detaylı bir bakış

5- Belgesel seven babalar

The Toys That Made Us: Tarihin en çok iz bırakan oyuncaklarının yaratıcıları, milyar dolarlık eserlerinin yükselişini ve başarısızlıklarını anlatıyor.

Kirli Para: Maaş günü kredilerinden emisyon testinde yapılan hilelere kadar kurumsal açgözlülük ve yozlaşmanın yol açtıklarını gözler önüne seriyor.


Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı