The Vampire Diaries’de Yeni Bir Aşk!

2 dakikada okuyabilirsiniz

 

The Vampire Diaries 7. sezon prömiyer tarihi 8 Ekim olarak belirlendi. Bu sezona Stefan’la Caroline’in aşkı damga vuracak! 

CW, dizinin prömiyer tarihini 8 Ekim 2015 olarak belirledi ve dizinin gününde bir değişiklik olmadı. Yani Vampire Diaries’i her salı ekranlarda görmeye devam edeceğiz. Haberler ve raporlara göre, dizi bu sezon Caroline-Stefan aşkına odaklanacak ve Damon Nina Dobrev’in karakteri olan Elena’dan uzaklaşmak için yeni bir yol bulacak.

 

 

Vine Report’a göre yapımcı Julie Plec, dizinin odak noktasının Caroline (Candice Accola)  olacağıyla ilgili şeyler söyledi. 2015 ATX Televizyon Festivali boyunca Caroline’in çok çabalayan bir kız olduğunu, ama zaten o aşamaları çoktan geçtiğini ve eninde sonunda ne isterse elde ettiğini, bütün bu nedenlerden dolayı dizide en önemli karakterlerden biri olduğunu belirtti. 

 

 

 

Aslında Caroline daha önceki sezonlarda en az beğenilen karakterlerden biriydi ama vampir olduktan sonra kişiliği 180 derece değişti. 6. sezonun sonlarına doğru Stefan’la romantik bir ilişki yaşamaya başladı. Dizinin fanları bu ilişkinin çiçeklenerek devam etmesini bekliyor. Stefan, ona karşı hislerini çoktan gösterdi ama hala Caroline’in kendi hislerini belli edip etmeyeceği merak konusu. 

 

 

 

Damon için Ian Somerhalder “Elena ona, bazı şeylerin ilerlemesine izin vereceğini söyledi. O, bilgeliğinin sınırları olmayan 170 yaşında bir adam.”  dedi.

Melty, Bonnie Bennet karakterini oynayan Kat Graham ile ropörtaj yaptı ve ona 6. sezonun sonunda bir şeyi değiştirme şansı olsa neyi değiştireceğini sordu. Kat ise değiştirmek istediği çok fazla şey olduğunu ama yapımcı ve senaristlere saygı duyduğu için bu fikirlerini ropörtajlarda açıklamayacağını belirtti.

 

 

Vampire Diaries ekimde geri döndüğü için çok heyecanlıyız! Ya siz?

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.