Engin Akyürek’in unutulmaz on performansı!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Engin Akyürek son yılların en başarılı oyuncularından biri… Sadece ülkemizde değil, dünyanın her yerinden hayranı ve izleyeni olan Engin Akyürek’in aklımızdan hiç çıkmayan sahneleri var. Elbette sayısı ondan fazladır ama biz burada sadece on tanesinden bahsedebileceğiz. Buyurun, o sahnelere beraber göz atalım!

1- Fatmagülün Suçu Ne? 

Sadece Fatmagül ile bakıştıkları o kısacık an bile yeter… Söz konusu dizide sahneler anlat anlat bitmez aslında ama sadece mimikleri ile bile bu sahnede Engin Akyürek izleyeni kendine ayrıca hayran ediyor.

2- Kara Para Aşk

“Güzel adamlar, güzel şiir okur.” derler. Yalan değilmiş demek ki… Nazım Hikmet’i Engin Akyürek’in sesinden dinlemek ayrı güzel.

3- Kader

Daha çok genç, daha çok yolun başında… Ancak karakteri üzerine tam manasıyla giymiş, içinde bulunduğu hali bize her haliyle anlatıyor.

4- Bi Küçük Eylül Meselesi

“Çerçeveyi yap, hadi.” Anın tadını çıkarmak çoğu zaman bu kadar güzel anlatılamaz herhalde… Ne dersiniz?

5- Ölene Kadar

“Ne seni sevdiğim için pişmanım, ne peşinden geldiğim için…” Ekran ömrü kısa olsa da Ölene Kadar’ın final sahnesi uzun zaman çok konuşuldu. 

6- Bir Bulut Olsam

Mustafa Bulut’un kızıyla ilk kavuşma sahnesi… Dizi yayınlandığı dönem izleyenlerin epey dikkatini çeken bir sahneydi. 

7- Yabancı Damat

Aslında kendisi komedi oyuncusu olarak da hiç fena iş çıkarmıyor. İzler miyiz acaba yakın zamanda yine içinde komedi sosu olan bir projede? Merakla bekliyoruz!

8- Kara Para Aşk

Ömer duygularına yenik düşünce ekran karşısında hepimiz “Ama yaaa!” diyerek gözlerimizden kalpler çıkarmıştık. Hatırlayın. Haksız mıyım? 

9- Karayılan

Engin Akyürek’in yeniden bir dönem işinde yer almasını isteyenler için Karayılan güzel bir seyirlik… İzlemeyenler varsa göz atmalı diye düşünüyorum.

10- Fatmagülün Suçu Ne? 

Unutulmaz dizinin, unutulmaz sahnelerinden sadece biri desem yeterli olur sanırım. Ne dersiniz? 

Bonus!

Çocuklar Sana Emanet

Şimdilik filmden bir sahne ekleyemiyorum ama farklı bir konuyla, farklı bir karakterler karşımıza çıkmasının heyecanını anlattığı röportajı buraya bırakıyorum.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.