Birkan Sokullu’nun olası partnerleri!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Birkan Sokullu, 6 Ekim 1985 yılında İstanbul’da doğmuş. Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığı Bölümü’nü bitirmiş. Ayrıca 10 yıllık profesyonel basketbol geçmişi olan Birkan Sokullu, 2003 yılında da Best Model of Turkey’de 3. olmuş. 

Birkan Sokullu’yu ilk olarak 2008 yılında Küçük Kadınlar adlı dizide Ayaz karakteri ile izledik. Ardından Elif adlı dizide Mustafa karakterini canlandırdı. 2010 yılında ise Melekler Korusun adlı dizide Levent karakteriyle karşımıza çıktı. Hemen ardından ilk başrol deneyimi olan Küçük Sırlar’da rol aldı. 2010 yılında yayınlanan dizide Demir karakterine hayat verdi. 2012 yılında ise Uçurum’da Ulaş karakterini canlandırdı. 2013 yılında Fatih’te Şehzade Mustafa’yı oynadı. 2014 yılında Kurt Seyit ve Şura’ da Petro karakterine hayat verdi. 2016 yılında Burcu Biricik ile Hayat Şarkısı’nda başrolleri paylaştı. İki sezon süren dizide Kerim Cevher karakteriyle gönüllere / gönlüme taht kurdu. Ardından Yüz Yüze’de Sinem Kobal ile başrolleri paylaştı ama dizi sadece iki bölüm yayınlandı. Çekimleri tamamlanan ve yayınlanmayı bekleyen BluTV’nin yeni dizisi Yaşamayanlar’da Kerem Bürsin ve Elçin Sangu ile başrolleri paylaştı. Peki ilerde Birkan Sokullu ‘yu nasıl projelerde ve kimlerle mi görmek istiyoruz? Buyurunuz!

1- Serenay Sarıkaya

Son olarak Fi – Çi serisinde Duru Durulay karakterine hayat verdi. Serenay Sarıkaya ile Birkan Sokullu’yu birlikte izlemek isteyenlerdenim. İkili ne zaman ekranlara döner bilemiyoruz ama birlikte dönseler mükemmel olmaz mıydı sizce de? 🙂 

2- Beren Saat

Muhteşem Yüzyıl Kösem’den sonra hiçbir projede göremedik maalesef Beren Saat’i… Beren Saat ile Birkan Sokullu’yu bir sinema filminde, bol bol ağlatan bir aşk hikayesinde izleseydik harika olabilirdi. Belki bir gün, kim bilir?

3- Neslihan Atagül

Son olarak Kara Sevda’da ve Dip’te rol aldı Neslihan Atagül… Birkan Sokullu ile bir dizide başrolleri paylaşsalar, birlikte ekranlara dönseler fena olmazdı sanki? Ne dersiniz? 🙂 

4- Fahriye Evcen

Ölene Kadar adlı dizide izledik güzel oyuncuyu son olarak… Birkan Sokullu ile Fahriye Evcen’i belki bir gün dramatik bir hikayeyi konu edinen sinema filminde partner olarak izlemek güzel olabilirdi. 

5- Cansu Dere

Anne ve Şahsiyet dizilerinde rol aldı son olarak Cansu Dere… Televizyon ekranlarına ne zaman döner bilemiyoruz lakin iki uyumlu ismi bir sinema filminde izlemek istiyoruz. Kusursuz yazılmış bir aksiyon filminde başrolleri paylaşsalar fena olmazdı sanki… 

6- Damla Sönmez 

Son olarak Masum Değiliz adlı dizide rol aldı ve dizi yayından kaldırıldı. Haliyle Damla Sönmez’i şimdiden özledik. Birkan Sokullu ile birlikte bir internet dizisinde bizleri şaşırtacak rollerde karşımıza çıksalar sizce de güzel olmaz mıydı?

7- Merve Boluğur 

Uzun zamandır ekranlarda göremiyoruz Merve Boluğur’u… Eee haliyle onu izlemeyi de çok özledik. Birkan Sokullu ile Küçük Sırlar’da rol almış olsalar da partner olarak izlemek bence daha güzel olurdu. Birlikte bir televizyon dizisiyle dönseler sizce de izlenesi olmaz mıydı? 

BONUS 

Burcu Biricik

Hayat Şarkısı’nın eğlenceli ve kıvırcık çifti HülKer’e hayat verdiler. Öyle enerji dolu ve öyle uyumlu iki partnerlerdi ki onlara doyamadık. Gerçekten çok özledik. Keşke bir sinema filminde yeniden onların uyumlarına tanık olsak… 

Senin tercihin kimden yana? Ankete buraya tıklayarak ya da hemen aşağıdan oy kullanabilirsin.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.