Ekranın yakışıklılık reytingini yükselten adamları!

3 dakikada okuyabilirsiniz


Televizyonu açtığımızda biraz keyiflenmek, güzel yüzler görmek istiyoruz. İşte böyle anlarda imdadımıza yetişenleri, ekranlarımızı güzelleştiren beyleri şöyle bir listeleyelim istedik! Çıtayı çok yükseltiyorsunuz beyler, bilin!

1- Can Yaman

Şu sıralar Star TV dizisi Erkenci Kuş’da boy gösteren Can Yaman ekranı her manada dolduran, baktıkça baktıran oyunculardan…

2- Boran Kuzum

Vatanım Sensin’in Leon’u Boran Kuzum’un farkı tarzında, bakışlarında ve duruşunda. Gözlerini kıstığında dünya duruyormuş gibi.

3- Alp Navruz

Fazilet Hanım ve Kızları’nın Sinan’ı,Trt 1’in yeni dizisi Elimi Bırakma ile ekranlara geri dönecek olan Alp Navruz ekranlarda göründüğünde insanın birden dikkatini çeken ve çarpan bir oyuncu.

4- Çağlar Ertuğrul

Fazilet Hanım ve Kızları’nın bir diğer yakışıklısı Çağlar Ertuğrul sadece görünüşü ile değil, sempatikliğiyle de gönüllere taht kurmuş durumda… Kendisi için “Tatlı bir troll” diyebiliriz.

5- İbrahim Çelikkol

En son Siyah Beyaz Aşk’ta izlediğimiz İbrahim Çelikkol çekiciliğin doruklarında olan bir oyuncu. Kendisi bunu avantaja çevirmesini de çok iyi biliyor.

6- Metin Akdülger

Son zamanların en çok konuşulan başarılı dizisi Şahsiyet’in Ateş’i Metin Akdülger, farklı havası ve gizemli yönü ile rakiplerini geride bırakmasını başarıyor. Herkes onu çok merak ediyor!

7- Aras Bulut İynemli

Çukur’da izlediğimiz Aras Bulut İynemli ekranlarda göründüğünde kalplerin daha hızlı atmasını sağlıyor. Giydiği roller onun çekiciliğini daha da arttırıyor sanki!

8- Çağatay Ulusoy

Bir süre sonra Netflix’in ilk yerli projesi The Protector’da izleyebileceğimiz Çağatay Ulusoy yaş ve tecrübe aldıkça fiziği daha da oturan, daha da hayran olunası bir oyuncuya dönüştü.

9- Kubilay Aka

Vatanım Sensin’le yıldızı parlayan, Çukur’la dikkatleri daha da üzerine çeken Kubilay Aka, bir defa baktıktan sonra kendisine tekrar tekrar bakmak istetenlerden…

10- Tolga Sarıtaş

Tanışır tanışmaz mavi gözleriyle bizi tam kalbimizden vurdu, hala da kalbimizdeki tahtını koruyor. Söz dizisi onunla daha güzel.

11- Gökhan Alkan

Kalp Atışı’nın sevimli ve yakışıklı doktoru Gökhan Alkan her defasında bizim hem gönlümüzü hem de gözlerimizi mest etmesini çok iyi biliyor.

12- Barış Arduç

Efsane dizi Kiralık Aşk’ın efsane oyuncusu Barış Arduç çok büyük bir izleyici kitlesinin beğenisini kazanmış durumda. Bunda yakışıklılığının payı büyük desek yalan söylemiş olmayız!

13- Kerem Bürsin

Güneşi Beklerken ve Şeref Meselesi gibi dizilerin öne çıkan yakışıklısı Kerem Bürsin; Bu Şehir Arkandan Gelecek sonrası uzun süredir ekranlarda yok ve biz de onun bu yakışıklığından uzun süredir mahrumuz!

“Bu yazıya bir anket lazım!” diyenlerdensen… Seni hemen buraya ya da aşağıya alalım!


Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı