Filinta Yeni Sezona Güçlenerek Giriyor!

1 dakikada okuyabilirsiniz

 

Ezel, Kuzey Güney ve Karadayı dizileri ile hem canlandırdığı karakterleri hem kendisini pek sevdiğimiz Rıza Kocaoğlu’nun yeni sezonda Filinta’ya katılacağı haberi geldi.

 

Tv Aktüel’in haberine göre gelişmeler şöyle;

“TRT1’in sevilen dizisi Filinta’ya ünlü oyuncu dahil oldu. Başrollerinde Onur Tuna, Nur Fettahoğlu, Damla Aslanalp, Serhat Tutumluer ve Mehmet Özgür’ün bulunduğu diziye son olarak Ezel, Kuzey Güney ve Karadayı dizilerinde yer alan ünlü oyuncu Rıza Kocaoğlu Filinta dizisine dahil oldu. Filinta yeni sezonuyla 4 Eylül Cuma günü TRT1’de.”

 

Bu arada Filinta’nın yeni sezonu hakkında dizinin yönetmeni Osman Kaya’da çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yeni sezonda Filinta severleri heyecan dolu bir sezon bekliyor gibi görünüyor.

“Filinta’nın genç yönetmeni Osman Kaya, Filinta dizisinin bu yıl gerçekleşecek yenilikleri ile ilgili şunları söylüyor: “Seyircimize, hikâyenin ve karakterlerin iç dinamizminin değiştiği, aksiyonu bol, görsel efektlerin daha yoğun, dinamik bir Filinta dünyası sunmayı vaat ediyoruz. İçerisinde, Yüceler Meclisi’nden Gizli Servis’e ve daha birçok yeni mekân, hikâye ve karakterlerin yer alacağı sürprizleri barındıran bir Filinta dünyası sunacağız. Ana mekânımız olan Karakol’un dışına çıkıyoruz. Seyirciyi bomba gibi sürprizler bekliyor. Dolayısıyla bizler de yeni sezon için çok heyecanlıyız.”

Kaynak: TvAktüel

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.