Bölüm 1: Özlenen yaz dizileri!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Yaz sezonu denince akla gelen ilk şeylerdendir yaz dizileri… Geçmişte izlediğimiz, izlemeye doyamadığımız, yine olsa yine izleriz dediğimiz, defalarca izlememize rağmen bıkmadığımız, izlerken gözlerden kalpler çıkartan aşklarına özenmeden duramadığımız, bolca güldüğümüz içimizi ısıtan o romantik komedilerden hangilerini çok özledik? Hangi farklı konulu dizilerin yeri hala dolmadı? Hangilerini unutamadık? Buyurunuz. Serinin diğer bölümleri için beklemede kalabilirsiniz. 

1- Kiralık Aşk

Elçin Sangu ve Barış Arduç’un başrollerini paylaştığı Kiralık Aşk, altmış dokuz bölüm sürerek en uzun romantik komedilerden oldu. Defne ve Ömer’ in o tutkulu aşkını ve aralarındaki o hiç bitmeyen duyguyu çok özledik. En uyumlu çiftlerden oldular… Ah be DefÖm, yerin hala dolmadı.

2- Güneşin Kızları

Evrim Alasya, Emre Kınay, Hande Erçel, Burcu Özberk, Tolga Sarıtaş ve Berk Atan’ın başrollerini paylaştığı Güneşin Kızları yayınlandığı döneme vurmuş ve çok konuşulmuştu. AlSel ve SavNaz gibisi de gelmedi henüz, sanırım gelmeyecek. Öyle çok özledik ki, en özel yerdeler hala… 

3- Güneşi Beklerken

Kerem Bürsin, Hande Doğandemir, Yağmur Tanrısevsin, İsmail Ege Şaşmaz, Emre Kınay ve Ebru Aykaç’ın başrollerini paylaştığı Güneşi Beklerken’de Zeynep ve Kerem’in aşkı, aile ve arkadaşlık ilişkileri konu edinilmişti. Sizce de çok özlenmediler mi? 

4- Kiraz Mevsimi

Özge Gürel, Serkan Çayoğlu, Nilperi Şahinkaya ve Dağhan Külegeç’in başrollerini paylaştığı Kiraz Mevsimi Fox TV de yayınlandı ve elli dokuz bölüm sürdü. Yayınladığı damga vurdu, aradan yıllar geçti, sevenleri vazgeçmedi onlardan. İyi ki Öykü ve Ayaz ile tanışmışız.

5- Kaçak Gelinler

Selin Şekerci, Furkan Andıç, Deniz Baysal, Açelya Topaloğlu, Fırat Altunmeşe, Fırat Albayram gibi isimlerin başrollerini paylaştığı dizi maalesef kısa sürdü biraz ve kötü bir sonla final yaptı. Güzel şeyler hep mi çabuk biterdi? Bitiyordu işte. Özlüyoruz. 

6- İnadına Aşk

Açelya Topaloğlu, Can Yaman, Eren Vurdem, Nilay Duru, Cem Belevi gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı, bolca eğlendiren, uyumlu çiftleriyle bizleri hayran bıraktıran bir başka özlenen dizilerden biri İnadına Aşk… Sizce de çok farklı ve güzel değil miydi? 

7- Kalp Atışı

Geçtiğimiz sezonun en güzel romantik komedilerinden olan, Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’in başrollerini paylaştığı dizi ise gerçekten çok sevildi. İnatçı, tutkulu, uyumlu ve yarım kalan çiftleriyle çok tatlı bir işti. Onun gibisi gelir mi bilemiyorum, özledik! 

8- Çilek Kokusu 

Demet Özdemir, Yusuf Çim ve Ekin Mert Daymaz’ın başrollerini paylaştığı Çilek Kokusu yirmi üçüncü bölümüyle final yapsa da yeri hala ayrı olan dizilerden… Aslı, Burak ve Volkan’ı çok fazla özlemedik mi? 

9- Sana Bir Sır Vereceğim 

Demet Özdemir, Ekin Koç, Esra Ronabar ve Murat Han’ın başrollerini paylaştığı dizi farklı konusu, fantastik hikayesi, uyumlu çiftleri ve bitmeyen heyecanıyla yaz sezonuna fark katan dizilerdendi. 

10- No: 309 

Demet Özdemir ve Furkan Palalı’nın başrollerini paylaştığı No: 309 en uzun süren romantik komedilerden oldu. Her bölüm eğlendiren, her bölüm güldüren, her bölüm aşk sahneleriyle hayran bıraktıran tatlı ve sıcacık bir işti. Onur ve Lale’nin maceralarını çok özlemedik mi?

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.