Günlük Magazin Postası: 3 Ağustos Cuma!

Günlük Magazin Postası: 3 Ağustos Cuma!

Günlük Magazin Postası: 3 Ağustos Cuma!

03 08 2018 Magazin Kafalı Kız
Magazin Kafalı Kız
Magazin Kafalı Kız 03 08 2018

Magazin gündemi tam haftanın son gününde en basit tabirle fokur fokur kaynamaya başladı. Haftayı kapamadan önce neler oldu şöyle bir hızlıca göz atalım mı? Buyurun o zaman!

1- Seçkin Piriler ve Meral Kaplan kavgası!

Bir garip dost kavgası durumu, bir garip girdap... Magazin basının takip edenler bilirler, iki eski manken çok yakın dostlardır ve zor günlerinde birbirlerinin mutlaka yanında olurlar. Şimdi ne oldu bu hale geldiler işin "perde arkası" çocukların yaramazlık kavgası mı yoksa başka bir şey mi? 

Seçkin Piriler ve Meral Kaplan’ın kavga ettiği iddiası dün programda yayınlanmış ve büyük ses getirmişti. Konu ile ilgili olarak Meral Kaplan canlı yayına bağlanarak tüm yaşadıklarını ilk kez 2.Sayfa’ya anlattı.

“Evet küçük bir tartışma yaşadık, ama itiş kakış olmadı.Ben anlamıyorum, böyle bir şey yok, biz 20 senelik arkadaşız. Seçkin’in fotoğrafları eski fotoğraflar ve bu konudan dolayı basını mahkemeye verecekmiş. Saçma sapan şeyler, çok çirkin.. Benim mahkemem var ve beni bu şekilde rahatsız etmeleri çok çirkin. Seçkin’de zor bir dönemden geçti, bende geçiyorum. Biz bazen tartışıpta sonrasında birbirine gülen insanlarız.Sizin sayenizde daha da güzel barıştık.Benim tırmık izleri ile ilgili bir alakam yok. Ben Seçkin’i gerçekten çok seviyorum. Böyle bir şey yok. Nedense bu tarz haberlerin tam boşanma dönemine denk gelmesi garip geliyor.” dedi.

2- Yasak Elma'nın yeni oyuncusu belli oldu mu?

Medyatava'da okuduğum habere göre Serhan Yavaş projenin yeni erkek başrolü olacak. Talat Bulut'un son olanlardan sonra diziden çıkacağı neredeyse kesin gibiydi, devam etmesi zaten garip bir sürpriz olurdu. Bakalım hikaye bu süreçten nasıl etkilenecek? Serhan Yavaş cidden diziye katılacak mı? Yeni sezondan gelecek haberleri merakla bekliyoruz.

3- Beyaz tv8 kadrosuna mı katılıyor?

 

Yorum ağımızda #beyaz & #acunılıcalı ... Her ünlü bir gün TV8’i tadacaktır, hayırlı cumalar????

yorumifşa (@yorum.ifsa)'in paylaştığı bir gönderi ()

Açıkçası Acun Ilıcalı böyle şeyleri kendi Twitter-Instagram hesabından yayınlamadığı sürece pek inanasım / inanasımız gelmiyor. Genel etkisi de o çerçevede olmuş sanırım, şimdilik herkes "He he öyledir." modunda! :)

Gerçi Medyanın50Tonu'nda yer alan habere göre iş çoktan olmuş bitmiş, Acun Ilıcalı açıklamasını yapmış bile...

"Acun Ilıcalı, sürpriz transferle ilgili şunları söyledi: “Beyaz hem moderatör hem de jüri olabilecek bir isim. Hangi pozisyon olacağına ise önümüzdeki hafta görüşüp birlikte karar vereceğiz. Benim için önemli olan O Ses Türkiye ailesinde olması. Çünkü Türkiye’nin en önemli isimlerinden biri Beyazıt Öztürk. Bu yıl O Ses Türkiye’ye bambaşka bir hava getireceğine inanıyorum. Onun stüdyoda olacak olması beni bile heyecanlandırıyor.”

 

4- Kardashian kardeşler yeni reklam çekimi için bir arada!

O kadar bildiğimiz (en azından takip edenler için) gibiler ki artık pek şaşırtmıyorlar. Hamilelik-annelik-kavgalar-reklam çekimleri de şaşırtmadığına göre yeni yeni neler yapacaklar merak ediyorum. Elbette bu Forbes'un kapağına çıkmalarını engellemiyor, her dakika korkunç şekilde para basıyorlar.

(Görsellin hepsini incelemek isterseniz buraya tıklamanız yeterli...)

Kanye West ise bebeleri North ve Saint'i alıp Harper's Bazaar'a kapak olmuş. Yakışır diyelim. Demeyelim mi?

5- Nur Yerlitaş Pazartesi günü ameliyat olacak.

Uçankuş'un verdiği habere göre, son zamanların en tartışmalı isimlerinden biri olan Nur Yerlitaş'ın beyninde üç ur birden çıktığı ve Pazartesi günü Göztepe Acıbadem Hastanesi’nde ameliyata alınacağı söylendi. Kendisi son zamanlarda yaptığı açıklamalarla büyük bir kesmin tepkisini çekmişti. Yine de hakkında kötü bir şey demek kimseye yakışmaz diye düşünüyorum. Umarım ameliyatı başarılı geçer ve sağlığına kavuşur. 

"Peki bu hafta neler yaşandı? Ben haftanın tüm yazılarına göz atmak istiyorum!" diyenlerdensen hemen aşağıdan başlıklara tıklayarak yazılara gidebilirsin!

Günlük Magazin Postası:30 Temmuz Pazartesi!

Günlük Magazin Postası:31 Temmuz Salı!

Günlük Magazin Postası: 2 Ağustos Perşembe!

Filtreleyelim mi?

Filtreleyelim mi?

E-bülten Kayıt