Geride bıraktığımız haftada hangi yabancı diziler başladı? (30 Temmuz-5 Ağustos)

Geride bıraktığımız haftada hangi yabancı diziler başladı? (30 Temmuz-5 Ağustos)

Geride bıraktığımız haftada hangi yabancı diziler başladı? (30 Temmuz-5 Ağustos)

05 08 2018 Murat Zeybek
Murat Zeybek
Murat Zeybek 05 08 2018

Geride bıraktığımız haftada altı yabancı dizi başladı. Popüler dizi The Sinner geri dönüşüyle yüzleri güldürdüğü haftada, başka hangi yabancı dizilerin başladığına gelin birlikte bakalım!

1) Casual (4. Sezon)

Eşinden boşanmış bir kadın olan Valerie’nin, kardeşi Alex’in popüler arkadaşlık sitesinin yardımıyla kurduğu ilişkileri ve yaşadıklarını mizahi bir dille anlatan Casual, dördüncü sezonuyla ekranlara döndü.

2) The Sinner (2. Sezon)

Genç bir annenin ailesiyle birlikte gittiği sahilde içine düştüğü nedensiz öfke, şiddet ve korku nedeniyle işlediği cinayeti ve ardından yaşananları konu alan The Sinner, merakla beklenen ikinci sezonuyla ekranlarda.

3) Alone Together (2. Sezon)

Los Angeles'ta yaşayan, aralarında kültürel farklılıklar ve uyuşmazlıklar olan, geleneklerine takıntılı iki arkadaşın hikâyesini konu edinen Alone Together, ikinci sezonuyla ekranlardaki yerini aldı.

4) Cuckoo (4. Sezon)

Yaz tatilini başka ülkede geçiren orta sınıf bir aile kızının tatilden çekici ama Cuckoo gibi garip bir isimli birisi ile evli olarak geri dönmesini ve ailesiyle arasında yaşanan olayları konu alan Cuckoo, dördüncü sezonuyla ekranlara döndü.

5) Animals (3. Sezon)

Şehir hayatı süren ve tıpkı insanlar gibi günlük dertleri olan hayvanların maceralarını konu alan Animals, üçüncü sezonuyla ekranlardaki yerini aldı.

6) Cold Justice (5. Sezon)

Eski savcı Kelly Siegler ve olay yeri araştırmacısı Yolanda McClary'in Amerika’daki kan dondurucu cinayetleri araştırma hikâyesini konu alan Cold Justice, beşinci sezonuyla ekranlara döndü.

Filtreleyelim mi?

Filtreleyelim mi?

E-bülten Kayıt