Bölüm 3: Özlenen yaz dizileri!

3 dakikada okuyabilirsiniz


Yaz sezonu denince akla gelen ilk şeylerdendir yaz dizileri… Geçmişte izlediğimiz, izlemeye doyamadığımız, yine olsa yine izleriz dediğimiz, defalarca izlememize rağmen bıkmadığımız, izlerken gözlerden kalpler çıkartan aşklarına özenmeden duramadığımız, bolca güldüğümüz içimizi ısıtan o romantik komedilerden hangilerini çok özledik? Hangi farklı konulu dizilerin yeri hala dolmadı? Hangilerini unutamadık? İlk iki bölümünü hemen aşağıdan okuyabileceğiniz yazının üçüncü bölümüne buyurun!

Bölüm 1: Özlenen yaz dizileri!

Bölüm 2: Özlenen yaz dizileri!

1- Dolunay 

Fotoğraf: Star TV

Özge Gürel, Can Yaman, Hakan Kurtaş gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Dolunay; Ferit ve Nazlı’nın çeşitli tesadüflerle yakınlaşması sonucu gelişen aşk hikayesini anlatmıştı. Dizi yaz aylarında başlamış ve yirmi altı bölüm sürmüştü. 

2- Ateşböceği 

Fotoğraf: Star TV

Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz’in başrollerini paylaştığı dizinin kadrosunda Derya Alabora, Umur Yiğit Vanlı, Belma Canciğer, Durul Bazan, Seda Güven, Berkay Tulumbacı, Alicia Kapudağ, Şebnem Dilligil, Çağrı Çıtanak gibi isimlerde yer aldı. Barış ve Aslı’nın aşk hikayesinin anlatıldığı dizi on yedinci bölümüyle final yapmıştı. 

3- Adı Mutluluk 

Fotoğraf: FOX

Başrollerinde Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım’ın yer aldığı Adı Mutluluk, 23 Haziran 2015’te tarihinde yayın hayatına başlamış ve on yedinci bölümüyle final yapmıştı. 

4- Yüksek Sosyete 

Fotoğraf: Star TV

Hazar Ergüçlü, Engin Öztürk, Meriç Aral ve Ozan Dolunay’ın başrollerini paylaştığı Yüksek Sosyete, Star TV’de yayınlanmıştı. Yirmi yedinci bölümüyle ise kış aylarında ekranlara veda etmişti. 

5- Hayat Sevince Güzel 

Fotoğraf: FOX

Ekin Mert Daymaz, Algı Eke, Burak Çelik ve Öykü Çelik’in başrollerini paylaştığı dizi Fox TV’de yayınlanmış ve on yedinci bölümüyle final yapmıştı. 

6- Gülümse Yeter

Fotoğraf: Show TV

Erdal Özyağcılar, Yılmaz Kunt, Pamir Pekin, Aslı Bekiroğlu ve Seray Kaya’nın başrollerini paylaştığı dizi yaz aylarında Show TV’de yayınlanmıştı. Aile ve komedi dizisi olan Gülümse Yeter, yirmi dördüncü bölümüyle ekranlara veda etmişti. 

7- Kalbim Ege’de Kaldı

Fotoğraf: Kanal D

Alper Saldıran, Oya Unustası, Eren Hacısalihoğlu, Celile Toyon, Şerif Erol, Aslı Omağ, Şebnem Doğruer gibi isimleri bir araya getiren ve tam anlamıyla yaz dizisi olan Kalbim Ege’de Kaldı’nın da ömrü maalesef kısa sürmüştü. 

8- Sudan Bıkmış Balıklar 

Fotoğraf: Star TV

Burak Sağyaşar ve Ezgi Eyüboğlu’nun başrollerini paylaştığı Sudan Bıkmış Balıklar, 2012 yılının yaz aylarında Star TV’de yayınlanmıştı. Dizi on bir bölüm sürmüştü. Doyamadan biten diziler listesine ise çoktan eklenmişti.

9- Kocamın Ailesi 

Fotoğraf: FOX

Gökhan Alkan, Yıldız Kültür, Seray Kaya, Ayşenil Şamlıoğlu, Zuhal Yalçın, Buse Arslan, Ahmet Kayakesen gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı dizi 2014 yılının yaz aylarında başlamıştı. Fox TV’de yayınlanmış olan dizi elli yedinci bölümüyle final yaparak ekranlara veda etmişti.


Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı