Günlük Magazin Postası: 6 Ağustos Pazartesi!

Günlük Magazin Postası: 6 Ağustos Pazartesi!

Günlük Magazin Postası: 6 Ağustos Pazartesi!

06 08 2018 Nida Fındık
Nida Fındık
Nida Fındık 06 08 2018

Magazin gündemi haftaya nasıl "Merhaba!" dedi? Merak edenlerdensen, ben dedikodulardan ve taze havadislerden geri kalmayayım diyorsan doğru yerdesin. Buyurun yeni haftanın ilk yazısına!

1- Seçkin Özdemir ve Hande Doğandemir yeni ikilimiz oldu!

Mesut Yar'ın yazısında bahsettiği üzere bu ikilinin elektriği tutarsa, atv'de yayınlanacak olan Can Kırıkları adlı yeni sezonun yeni dizisi seyirciyi alır gider. Gerçi bu ikili çok kısa bir süreliğine yine atv ekranlarında Racon:Ailem İçin dizisinde bir araya gelmişti ancak o proje çeşitli senaryo kazaları sebebiyle kısa sürede ekranlara veda etmişti. Ne dersiniz? Bu yılın yeni ikilisi belli oldu mu şimdiden? Merakla takipteyiz!

2- Hazal Subaşı'nın yeni projesi belli mi oldu?

"Adını Sen Koy yeni sezonda devam edecek mi?" soruları devam ederken dizinin başrollerinden olan Hazal Subaşı'dan yeni bir haber geldi. Birçok farklı mecrada paylaşıldığı ve söylendiği üzere Hazal Subaşı Kanal D'nin yeni dizisi Hayat Işığım'ın kadrosunda yer alacak. Gelişmeleri merakla bekliyoruz!

3- Cüneyt Arkın'dan sevindiren haber geldi!

Dün yoğun bakım servisine kaldırıldığını duyup üzüldüğümüz Cüneyt Arkın'ın doktorundan sevindiren haberler geldi. Oğlu Murat Arkın'da "Babam iyi, ilginize teşekkür ederiz." diye bir paylaşım yaptı. Daha ne olsun? Çok daha güzel haberlerini bekliyoruz!

4- İntizar sessizliğini "sert" bozdu!

 

Yorum ağımızda #intizar ... İntizar’ın sessizliğini bozduran yorumlar

yorumifşa (@yorum.ifsa)'in paylaştığı bir gönderi ()

İntizar'ın sosyal medyasından yaptığı paylaşımlara gelen yorumlara verdiği yanıtlar sert oldu. Söyleneyene mi bakmak lazım, söyletene mi bakmak lazım? Yorum sizin...

5- Demi Lovato'dan ilk resmi açıklama geldi!

Fotoğraf: Demi Lovato Resmi Instagram Hesabı

Demi Lovato'nun ilk açıklaması merakla bekleniyordu. Açıklamanın göze çarpan noktaları ise şöyle;

Öğrendiğim şey, bu hastalığın zamanla yok olan veya solan bir şey olmaması. Mücadele etmek zorunda olduğum bir şey ve mücadele henüz tamamlanmadı. Şimdi iyileşmek için zaman, sağlıklı olmaya odaklanma ve tedaviye devam etmem gerekiyor." dedi. Kendisinin her zaman dediği gibi; Güçlü kal, ayakta kal Demi!

6- Demet Şener ve İbrahim Kutluay cephesi yine dalgalandı!

Bu kavga daha uzun süre devam edecek gibi görünüyor. Zira Demet Şener'in avukatı 2. Sayfa'ya bağlanarak taze açıklamalarda bulundu. Açıklamanın öne çıkan kısımları ise şöyle;

Filtreleyelim mi?

Filtreleyelim mi?

E-bülten Kayıt