Berkay Hardal hakkında bilmeniz gereken 10 şey!

Berkay Hardal hakkında bilmeniz gereken 10 şey!

Berkay Hardal hakkında bilmeniz gereken 10 şey!

08 08 2018 Deniz Yüksel
Deniz Yüksel
Deniz Yüksel 08 08 2018

İstanbullu Gelin dizisinden ayrılarak Show TV dizisi Meleklerin Aşkı’nın başrollerinden birinde yer almaya başlayan Berkay Hardal, ekranlarda göründükten sonra kısa sürede birçok izleyicinin kalbinde taht kurmayı başardı. Biz de kendisi hakkında bilmeniz gerekenleri on maddeye sığdırmaya çalıştık! Buyurun bakalım!

1- 1996 doğumlu, İstanbullu!

2 Mart 1996 yılında doğan Berkay Hardal, 23 yaşında, Balık burcu! Eğitimini ise Trakya Üniversite'sinde tamamladı. 

2-Hangi dizilerde yer aldı?

İlk oyunculuk deneyimini İstanbullu Gelin’de Murat rolüyle yaşayan Berkay Hardal, daha sonra bildiğiniz üzere Meleklerin Aşkı’nda başrol oyunculuğuna soyundu.

3- Kiminle beraber?

İstanbullu Gelin dizisinde beraber oyunculuk yaptığı Hira Koyuncuoğlu ile uzun süredir beraberler. Hatta İstanbullu Gelin’den de beraber ayrılmışlardı.

4- Oyuncu olmak hayali miydi?

Değilmiş. Hep iyi bir futbolcu olmak istemiş. Milyonların karşısında top peşinde koşturmanın, iyi bir kulüpte oynamanın hayalini kurmuş ama bir futbolcunun başına gelebilecek en kötü şey olmuş. Sakatlanmış ve sonrasında toparlayamamış.

5- Nasıl meşhur oldu?

Futbol hayatının sakatlandıktan dolayı sonlanmasından sonra Edirne’ye ekonometri okumaya gitmiş. Yeni bir hayatı olmuş. O dönem Instagram yeni yeni popülermiş ve o da aktif paylaşımlar yapıyormuş. Takipçi sayısı birden enteresan şekilde artmış. Sonra yapımcılar aramış, bazıları samimi gelmemiş ama sonunda Müzeyyen Karakan’ın samimiyetine inanıp bu işe girmiş.

6- Kendisi olmaktan vazgeçeceğinden korkuyor mu?

Kesinlikle böyle bir korkusu varmış! Ailesine, menajerine, arkadaşlarına sürekli akıl danışıyormuş. Annesi her sabah, “Sakın kimseyi küçük görmeye kalkma, sen de herkes gibisin” diye uyarıyormuş Fotoğraf çektirmek isteyenleri kırmaz, mesaj atanlara elinden geldiğince cevap verirmiş. Bu hep böyle olacakmış.

7- Genç yaşta tanınan biri olmak onu şımartıyor mu?

Şımarmak diyemiyor ama tabii ki izleyici gelip sevgisini gösterince, "Sizin için izliyorum" deyince insan motive oluyormuş. Daha çok çalışma hissi uyandırıyormuş bu onda! Şımartmıyormuş ama çok mutlu ediyormuş.

8- Hangi dizileri seviyor?

Designated Survivor’ı izliyormuş. Prison Break'in eski bölümlerini halen severek izliyormuş! Aslında mümkün olduğunca takip etmeye çalışıyormuş ilgi çeken işleri. Televizyon dizilerini de takip ediyormuş, kim nerede ne yapıyor diye bilmek için..

9- Kimsenin hakkında bilmediği şey ne?

Çok iyi künefe yaparmış! Annesinin mutfakla arası iyiymiş, denemeyi de severmiş. Bir gün o yapmak istemiş ve çok lezzetli olmuş! O gün bu gündür künefe Berkay Hardal’ın spesyaliymiş!

10- Kendisinde neyi değiştirmek isterdi?

Çok düşünüyormuş ve bu kadar çok düşünüyor olmayı bırakmak istermiş!

BONUS

İlginç evlilik teklifi alanlardan oldu!

Son zamanlarda Ortadoğu’da büyük bir hayran kitlesine sahip olan Türk oyuncular kervanına Berkay Hardal da katılınca ona da Ayşe isminde Arap bir hayranından evlilik teklifi geldi. Oyuncunun hayranı Ayşe Karaköy'de bir binayı oyuncunun fotoğrafıyla kaplayarak “Benimle evlenir misin?” diye sordu.

Filtreleyelim mi?

Filtreleyelim mi?

E-bülten Kayıt