Ağustos ayında izlemeniz gereken 10 yabancı dizi!

4 dakikada okuyabilirsiniz

Yaz sıcaklarını iliklerimize kadar hissettiğimiz şu ağustos günlerinde içinizi ferahlatacak dizi önerilerimiz var! Tatilde vaktini dizi izleyerek değerlendirmek isteyenler için ağustos ayında ekranlarda olacak on yabancı dizi belirledik. İşte ağustos ayında izlemeniz gereken 10 yabancı dizi!

1) Better Call Saul

Oyuncular: Bob Odenkirk, Rhea Seehorn, Jonathan Banks, Michael Mando, Patrick Fabian, Michael McKean

Tür: Dram, Suç

Konusu: Better Call Saul, Breaking Bad’ten tanıdığımız Saul Goodman’ın üçkâğıtçı avukat olma hikâyesini anlatıyor. Breaking Bad’te işlenen olayların yedi yıl öncesinde geçen hikâyede, işinde başarılı olmaya çalışan Jimmy McGill’ın yaşadıkları karşısında gitgide Saul Goodman’a evirilmesine tanıklık ediyoruz. Dizi, kısa zaman önce dördüncü sezonuyla ekranlara döndü.

2) Lodge 49

Oyuncular: Wyatt Russell, Brent Jennings, Sonya Cassidy, Linda Emond, David Pasquesi

Tür: Komedi, Dram

Konusu: Babasının ölümünden sonra sıradan ama mutlu yaşamına geri dönmek isteyen eski sörfçü Sean “Dud” Dudley “Lodge” isimli bir kardeşlik kulübüne katılır ve hayatın anlamını yeniden sorgulamaya başlar. Lodge’deki diğer üyelerle kurduğu iletişim sayesinde “Dud” en derin korkuları ve en büyük hayalleriyle yüzleşerek, hayatın amacını bulmaya çalışır. Lodge 49, 6 Ağustos itibariyle ilk sezonuyla ekranlara geldi.

3) The Sinner

Oyuncular: Bill Pullman, Dohn Norwood, Jessica Biel, Christopher Abbott, Abby Miller

Tür: Dram, Gizem, Gerilim

Konusu: The Sinner, genç bir anne olan Cora Tannetti’nin ailesiyle birlikte gittiği sahilde içine düştüğü nedensiz öfke, şiddet ve korku nedeniyle işlediği cinayeti ve ardından yaşananları konu alıyor. Dizi, 1 Ağustos itibariyle ikinci sezonuyla ekranlara döndü.

4) La casa de las flores

Oyuncular: Verónica Castro, Aislinn Derbez, Cecilia Suárez, Dario Yazbek Bernal

Tür: Komedi

Konusu: La casa de las flores; güçlü ve zengin bir kadının ailesinin kirli sırlarının kocasının metresi tarafından ifşa edilmesinin ardından mükemmel aile imajını korumaya çabalama hikâyesini konu ediniyor. Dizi, 10 Ağustos’ta ilk sezon bölümleriyle ekranlarda olacak.

5) Fear The Walking Dead

Oyuncular: Kim Dickens, Frank Dillane, Cliff Curtis, Rubén Blades, Alycia Debnam-Carey, Lennie James

Türü: Dram, Gerilim, Korku

Konusu: Fenomen dizi The Walking Dead’in spin off’u olan Fear The Walking Dead, dünyada hüküm süren zombi salgınını Los Angeles’ta yaşayan bir ailenin gözünden anlatıyor. Dördüncü sezonu geçtiğimiz aylarda başlayan dizi, iki aylık bir sezon arasına girmişti. Dizi, 12 Ağustos itibariyle dördüncü sezon devam bölümleriyle ekranlara gelmeye devam edecek.

6) Jack Ryan

Oyuncular: John Krasinski, Wendell Pierce, Abbie Cornish, Ali Suliman, Dina Shihabi

Türü: Aksiyon, Dram

Konusu: Teröristler arası iletişimdeki bir çalışmasını ortaya koyan CIA analisti Jack Ryan bir anda kendisini tehlike dolu bir operasyonun içinde bulur. Şüpheli banka transferleri fark eden Jack, durumu araştırdığında Avrupa ve Orta Doğu üzerinden Amerika’ya karşı büyük çaplı bir terör saldırısı planlandığını fark eder ve uluslararası çapta tehlikeli bir kedi fare oyunu için güvenli masa başı işini ardında bırakmak zorunda kalır. Birçok çevrelerce merakla beklenen Jack Ryan 31 Ağustos’ta ekranlarda olacak.

7) Ballers

Oyuncular: Dwayne Johnson, John David Washington, Omar Benson Miller, Rob Corddry

Türü: Komedi, Dram

Konusu: Ballers, Eski Amerikan futbolcusu, şimdilerde ise finans danışmanı olan Spencer Strasmore ile arkadaşlarının iş ve aşk hayatlarını konu alıyor. Zamanının popüler futbolcusu Spencer, kazandığı paralar suyunu çekince geçimini sağlamak üzere büyük bir finans danışmanlığı firmasının spor bölümünde Joe Krutel‘in yanında işe başlar ve olaylar gelişir. Dizinin dördüncü sezonu 12 Ağustos’ta başlayacak.

8) Mr. Mercedes

Oyuncular: Brendan Gleeson, Harry Treadaway, Jharrel Jerome, Robert Stanton, Breeda Wool

Türü: Gerilim

Konusu: Bill Hodges emeklilik günlerinin tadını çıkarmaya niyetli bir dedektiftir. Brady Hartsfield adlı sosyopat katil Hodges’ı gönderdiği notlar ve e-mail’lerle taciz etmeye başlar. Hodges, Hartsfield’ın cinayetleri arttıkça emekliliğe ara verip bu kanlı katilin peşine düşer. Hofges, Hartsfield’a yaklaştıkça kendi geçmişiyle de yüzleşmek zorunda kalacaktır. Dizi, 22 Ağustos’ta ikinci sezonuyla ekranlara dönecek.

9) One Dollar

Oyuncular: John Carroll Lynch, Nathaniel Martello-White, Christopher Denham, Leslie Odom Jr.

Türü: Dram, Gerilim

Konusu: One Dollar, Ekonomik durgunluk döneminin yaşanmakta olduğu Amerika’nın pas kuşağında yer alan küçük bir kasabasında el değiştirmekte olan bir dolarlık banknotun şok edici birden fazla cinayete karışan bir grup karakteri birbirine bağlaması ekseninde gelişen olayları konu alıyor. Dizi, 30 Ağustos’ta başlayacak.

10) Ozark

Oyuncular: Jason Bateman, Trevor Long, Laura Linney, Sofia Hublitz, Julia Garner

Türü: Dram, Suç, Gerilim

Konusu: Chicago’da yaşayan sıradan bir ailenin babası olan Marty Byrde’ın, Finans ve Danışmanlık Şirketi’nin Meksika’nın en büyük ikinci uyuşturucu kartelinin para aklama işine karışmasının ve işlerin sarpa sarmasının ardından yaşananları konu alıyor. Marty Bryde, ailesini korumak adına eşi Wendy ve Charlotte ile Jonah adındaki iki ergen çocuğuyla, Ozark Platosu olarak bilinen Güney Missouri’ye taşınma kararı alır ve olaylar gelişir. Ozark, ikinci sezonuyla ekranlara 31 Ağustos’ta dönecek.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı