Bölüm 1: Unutulmaz yaz dizilerinin özlenen çiftleri!

3 dakikada okuyabilirsiniz

Bazı çiftler vardır ki onlar gibisi asla gelmez. Diziler başlar, biter ama çiftlerin yeri dolmaz. Kimi çok inatçıydı, kimi fazla sakardı, kimi varlıklıydı, kimi yokluğu dibine kadar yaşamıştı. Kimi aşka küsmüştü, kimi ise aşkı arıyordu. Bazılarının aşkı nefretle başladı, bazılarının ise aynı şirkette çalışırken… Kiminin hikayesi mutlu sonla bitti, kimi ise türlü engellerle baş etti. Çoğu öyle uyumluydu ki, bir daha böyle bir uyuma denk gelemedik. Çok fazla yaz dizisi yayınlandı, birçok farklı çift ile tanıştık. Ama bazıları var ki, yıllar geçti fakat biz asla unutamadık. Gelin birlikte unutulmaz yaz dizilerinin en çok özlenen dizi çiftlerine bir göz atalım.

1- Defne ve Ömer

Fotoğraf: Star TV

İki sezon boyunca ekranlarda olan Kiralık Aşk’ın inatçı ve uyumlarıyla büyüleyen çiftiydi DefÖm… Elçin Sangu ve Barış Arduç’un hayat verdiği bu iki özel karakteri unutamadık, yerleri ise hala dolmadı. Defne ve Ömer’i çok özlemedik mi?

2- Selin ve Ali

Fotoğraf: Kanal D

Koca gözlü kızın uzaydaki mavi gözlü çocuğa vurulması mıydı esas olay? Yoksa onların aşkının bu denli derin oluşu muydu? Güneşin Kızları’nda Ali ve Selin karakterlerine hayat verdi Hande Erçel ve Tolga Sarıtaş… Öyle uyumlu, yan yana öyle güzellerdi ki… 

3- Nazlı ve Savaş

Fotoğraf: Kanal D

Ayı Prenses ile Bohem Prensin inatçı ve bol aksiyonlu ilişkilerin unutmak ne mümkün. Savaş ve Nazlı’nın unutulmaz aşk hikayelerine iyi ki ortak olmuşuz ve iyi ki Burcu Özberk ile Berk Atan hayat vermiş.

4- Zeynep ve Kerem

Fotoğraf: Kanal D

Sayer öküzü ile Gölyazı elmasının nefretle başlayan aşklarına şahit olduk. Acı çektirdiler birbirlerine, defalarca kırdılar, her defasında yaralarını birlikte sardılar ve çok güzel sevdiler. Güneşi Beklerken’in ZeyKer’ini çok özledik. 

5- Öykü ve Ayaz

Fotoğraf: FOX

Kiraz Mevsimi ile hayatımıza girdi Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu… Öyle uyumlu ve mükemmel bir çift oldular ki, Öykü ve Ayaz’ın aşkına birçok ülkenin insanı hayran oldu. İyi ki bu projeye ve birbirlerinin hayatlarına dahil olmuşlar, hep yan yana olmaları dileğiyle…

6- Şebnem ve Selim

Fotoğraf: tv8

Kaçak Gelinler’in en farklı, en eğlenceli ve en didişken çiftiydi ŞebSel… Şebnem ve Selim’in hikayesini, uyumlarını, aralarındaki o ilişkiyi çok sevmiştik. Çok özledik. Emeklerine sağlık Furkan Andıç ve Selin Şekerci’nin. 

7- Defne ve Yalın

Fotoğraf: FOX

2015 yılının yaz aylarında yayınlanan İnadına Aşk’ın inatçı ve tutkulu çiftiydi Yalın ve Defne. Neyse ki onların da hikayeleri mutlu bitti. İyi ki hayat vermişler bu karakterlere Can Yaman ve Açelya Topaloğlu… 

8- Eylül ve Ali Asaf

Fotoğraf: Show TV

Geçtiğimiz sezonun ilgiyle izlenen dizilerinden olan Kalp Atışı’nda Eylül ve Ali Asaf karakterlerine hayat verdiler Öykü Karayel ve Gökhan Alkan… Birçok engelle karşılaştılar, defalarca araları açıldı, neyseki onların da hikayesi mutlu sonla bitti. 

9- Aylin ve Tilki

Fotoğraf: FOX

Sana Bir Sır Vereceğim’in inatçı, engellerle dolu, özel ve derin bir hikayeleri vardı Aylin ile Tilki’nin… Ve onlar gibisi maalesef hala gelmedi. Sizce de çok özlemedik mi onları? Demet Özdemir ve Ekin Koç’un da emeklerine sağlık. 

10- Hayat ve Murat

Fotoğraf: Show TV

Yanlış anlaşılmalar, üçüncü şahıslar, bolca inat, biraz tartışma ve çok farklı duygulara sahip bir çiftti HayMur. Aşk Laftan Anlamaz’da Hayat ve Murat karakterine hayat veren Burak Deniz ile Hande Erçel’in ise emeklerine sağlık. 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.