Günlük Magazin Postası: 8 Ağustos Çarşamba!

3 dakikada okuyabilirsiniz


Bugün yine magazin kazanı kaynamaya devam ediyor. Projelerini sonlandıranlar, yeni haberler ve fiskoslarla karşınızda günün magazin postası… Hızlı hızlı göz atmak için sizi hemen aşağıya doğru alalım!

1- Gökhan Özoğuz O Ses Türkiye jürisinden ayrıldı!

Evet, her O Ses Türkiye sezonu bittikten sonra “Kim ayrılacak? Kim devam edecek?” dedikodusu yapılır. Bu sezon Gökhan’ın ayrılacağı dedikoduları konuşuluyordu, bu açıklama ile doğrulanmış oldu. Acaba Beyazıt Öztürk Gökhan’ın koltuğuna mı oturacak? Bekleyip göreceğiz. 

2- Sinan Akçıl ve Buse Narcı “başlamadan” bitti!

Birbirlerine “Yunan Heykelim” diye seslenen çiftimizin ilişkisi pek uzun sürmedi. Sinan Akçıl’ın kalbinde başka biri varmış zaten… “Bu ne hız sevgili Sinan Akçıl?” diyor ve yeni “aşk” haberlerini bekliyoruz. 

3- Ruby Rose yeni “Batwoman” oldu!

Kimileri tarafından inanılmaz “abuk ve saçma” bulunan bu seçim, kimileri tarafından “dahice” bulundu. Elbette hiçbir işin ortası yok, bir noktada birleşemiyoruz. Asıl merak edilen ortaya nasıl bir Kate Kane performansı çıkacağı… Karakterin ve dizinin nasıl işleneceği, The CW’nin klasik dokunuşlarını işe dahil edip etmeyeceğini izleyip göreceğiz.

4- Hande Soral’dan yeni açıklamalar var!

Lady Magazine Ağustos sayısına kapak olan Hande Soral savaşçı biri olduğunu ve yakın bir zaman zarfında çocuk sahibi olmak istediğini söylemiş. En güzel haberler ve en güzel projeler seninle olsun o halde savaşçı kadın!

5- Kutsi ve Feyza Çıpa’dan yine ayrılık haberi geldi!

Bu aşkın başlangıcı epey olaylı olmuştu. Malum Kutsi evliydi, rol arkadaşıyla aşk yaşamaya başlamıştı. Sonrasında birkaç kez daha denemeye karar verdiler, ayrıldılar-barıştılar. Son gelen habere göre yine ayrılmışlar. Haberin tamamını buradan okuyabilirsiniz, kısa detayları ise aşağıda…

“Aralık ayında da nişanlanan çiftin, birbirlerini sosyal medya hesabından silmeleri ”Ayrıldılar mı?” şeklinde yorumlandı. Daha önce de ayrılan çiftin ayrılma nedenleri Kutsi’nin evliliğe yanaşmaması iddiasıydı. İlk ayrılıkları uzun sürmeyen çift kısa süre sonra barışmıştı. Eylül ayında da 5 günlük bir ayrılık yaşadıktan sonra tekrar barışan Kutsi ve Feyza Çıpa çifti aralık ayında nişanlanmıştı.”

6- Berrak Tüzünataç’ı üzdüler!

İşin trajikomik tarafı bir yana yapılan hareket cidden fazlasıyla garip değil mi? Konuyu özetlemek gerekirse; Berrak Tüzünataç’ın eğitim bursu verdiği genç bir arkadaş burs biter bitmez Berrak Tüzünataç’ı telefonundan engellemiş. Ne diyelim? İnsanın hayırlısı lazım insana! 


OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı