Bölüm 2: Unutulmaz yaz dizilerinin özlenen çiftleri!

4 dakikada okuyabilirsiniz

Bazı çiftler vardır ki onlar gibisi asla gelmez. Diziler başlar, biter ama çiftlerin yeri dolmaz. Kimi çok inatçıydı, kimi fazla sakardı, kimi varlıklıydı, kimi yokluğu dibine kadar yaşamıştı. Kimi aşka küsmüştü, kimi ise aşkı arıyordu. Bazılarının aşkı nefretle başladı, bazılarının ise aynı şirkette çalışırken… Kiminin hikayesi mutlu sonla bitti, kimi ise türlü engellerle baş etti. Çoğu öyle uyumluydu ki, bir daha böyle bir uyuma denk gelemedik. Çok fazla yaz dizisi yayınlandı, birçok farklı çift ile tanıştık. Ama bazıları var ki, yıllar geçti fakat biz asla unutamadık. Gelin birlikte unutulmaz yaz dizilerinin en çok özlenen dizi çiftlerine bir göz atalım. İlk bölümü okumak isterseniz hemen aşağıdaki linkten göz atabilirsiniz.

Bölüm 1: Unutulmaz yaz dizilerinin özlenen çiftleri!

1- Pelin ve Sinan

Fotoğraf: Kanal D

Kanal D’de yayınlanan Tatlı İntikam’da Pelin ve Sinan karakterlerine hayat vermişti Leyla Lydia Tuğutlu ve Furkan Andıç… Onların hikayelerini, çiftin uyumunu ve birbirlerini sevişlerini çok özledik!

2- Lale ve Onur

Fotoğraf: FOX

FOX TV’de yayınlanan ve altmış beş bölüm süren No: 309’un tesadüfler, yanlış anlaşılmalar ve zoraki durumlar sonucu bir arada olmak zorunda olan çifti Lale ve Onur’u çok özlemedik mi? Birbirlerine aşık olma süreçleri, anne ve baba olmaya hazırlanışları, çocuklarıyla olan sevimli sahnelerine doyamamıştık. Demet Özdemir ve Furkan Palalı’nın ise emeklerine sağlık…

3- Selin ve Toprak 

Fotoğraf: Star TV

Star TV’de yayınlanan ve on üç bölüm süren Tatlı Küçük Yalancılar’da Selin ve Toprak karakterlerine hayat vermişti Büşra Develi ve Burak Deniz… İkilinin uyumunu çok özledik.

4- Yaren ve Karlos 

Fotoğraf: Kanal D

Ulan İstanbul’un en belalı, en farklı, en eğlenceli, en arabesk ve atışan çiftiydi. Yaren ve Karlos’u çok özledik ama sanırım Erkan Kolçak Köstendil ile Şebnem Bozoklu’nun uyumunu daha çok! 

5- Gül ve Cemal

Fotoğraf: Star TV

Güzel Köylü’nün şehirli kızı Gül ile köyde yaşayan Cemal’in aşkını izlemiştik. Ailelerin engellemesine rağmen, araya giren üçüncü şahıslara rağmen kavuşmuş ve hikayeleri de mutlu sonla bitmişti. Emeklerine sağlık Gizem Karaca ile Berk Cankat’ın… 

6- Ayşegül ve Can

Fotoğraf: Show TV

İlişki Durumu Karışık’ta Ayşegül ile Can’ın tesadüflerle başlayan hikayeleri türlü zorlukları ve engelleri atlattıktan sonra mutlu sonla bitmişti. Berk Oktay ve Seren Şirince’nin ise emeklerine sağlık…

7- Gizem ve Eren 

Fotoğraf: Show TV

Arkadaşlar İyidir’in en renkli, en arıza, en farklı çiftiydi Gizem ile Eren. Birlikte girdikleri maceralar, açtıkları engeller sonrasında onların da hikayesi mutlu bitmişti, en azından finalde barıştıklarını görmüştük. Su Kutlu ve İdris Nebi Taşkan’ı yeniden birlikte izleriz umarım… 

8- Aslı ve Burak

Fotoğraf: Star TV

Çilek Kokusu’nda iki zıt karaktere hayat vermişti Demet Özdemir ve Yusuf Çim… Tesadüflerle başlayan, inatlaşmalarla süren ve sonunda mutlu bir sonla biten bir hikayeye tanık olmuştuk.  

9- Nazlı ve Ferit

Fotoğraf: Star TV

Ferit’in özel aşçısı olarak işe başlayan Nazlı’nın, Ferit’in yeğeni için nikah masasına oturmalarıyla devam etmişti hikaye. Sonrasında ise o inatlaşma son bulmuş ve çiftimizin hikayesi mutlu son ile bitmişti. Emeklerine sağlık Can Yaman ve Özge Gürel’in. 

10- Aslı ve Barış

Fotoğraf: Star TV

Taksi şoförü olan Aslı ile boşanma avukatı olan Barış’a hayat vermişti Nilay Deniz ile Seçkin Özdemir… Tesadüf eseri tanışan, tartışıp didişen, engelleri aşan ve sonunda mutlu bir sona ulaşan Aslı ile Barış’ın hikayesine tanık olmuştuk.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.