Geride bıraktığımız haftada hangi yabancı diziler başladı? (6-12 Ağustos)

2 dakikada okuyabilirsiniz


Geride bıraktığımız haftada dördü yeni olmak üzere toplam on yabancı dizi başladı. Better Call Saul’un geri dönüşüyle yüzleri güldürdüğü haftada, başka hangi yabancı dizilerin başladığına gelin birlikte bakalım!

1) Chesapeake Shores (3. Sezon)

Kardeşinden aldığı bir telefon neticesinde on yıl uzak kaldığı memleketi Chesapeake Shores’a dönen ve eski lise aşkı Trace Riley ile ikinci bir ilişki şansı yakalayan Abby O’Brien’i merkezine alan Chesapeake Shores, üçüncü sezonuyla ekranlara döndü.

2) Better Call Saul (4. Sezon)

Breaking Bad’ten tanıdığımız Saul Goodman’ın üçkâğıtçı avukat olma hikâyesini anlatan Better Call Saul, merakla beklenen dördüncü sezonuyla ekranlardaki yerini aldı.

3) Doctor Doctor (3. Sezon)

Özel hayatında yaptığı bir hatanın, iş hayatını etkilemesi sonucu doğduğu kasabaya gönderilen kalp cerrahı Hugh Knight’ı merkezine alan Doctor Doctor, üçüncü sezonuyla ekranlarda.

4) Lodge 49 (Yeni Dizi)

Babasının ölümünden sonra sıradan ama mutlu yaşamına geri dönmek isteyen eski sörfçü Sean “Dud” Dudley “Lodge” isimli bir kardeşlik kulübüne katılır ve hayatın anlamını yeniden sorgulamaya başlar. Lodge’deki diğer üyelerle kurduğu iletişim sayesinde “Dud” en derin korkuları ve en büyük hayalleriyle yüzleşerek, hayatın amacını bulmaya çalışır.

5) Wrecked (3. Sezon)

Bir uçak kazası sonucu ıssız bir adada mahsur kalan farklı karakterlerdeki bir grup insanın hayatta kalma mücadelesini anlatan Wrecked, üçüncü sezonuyla ekranlara döndü.

6) La casa de las flores (Yeni Dizi)

La casa de las flores; güçlü ve zengin bir kadının ailesinin kirli sırlarının kocasının metresi tarafından ifşa edilmesinin ardından mükemmel aile imajını korumaya çabalama hikâyesini konu ediniyor.

7) All About The Washingtons (Yeni Dizi)

Televizyon dünyasının Hip hop ikonu MC Hızlı Joe, gösteri dünyasından emekli olur ve hayatının yeni akışı iş, aşk ve günlük ailevi kaos arasında denge kurmakla geçer.

8) Voltron: Legendary Defender (7. Sezon)

Bir zamanların efsane çizgi filmlerinden olan Voltron’un yeni versiyonu olan Voltron: Legendary Defender, yedinci sezonuyla ekranlardaki yerini aldı.

9) Insatiable (Yeni Dizi)

Zorbalığa uğramış bir genç, öç almak için gözden düşmüş koçunun yardımıyla güzellik yarışmalarına katılır. Koçu kısa sürede bu işe gırtlağına kadar battığını fark eder.

10) Get Shorty (2. Sezon)

Bir kiralık katil olan Miles Daly’nin geçmişini ardında bırakıp Nevada’dan Hollywood’a gelmesini ve hayatını yeniden şekillendirmesini konu alan Get Shorty, ikinci sezonuyla ekranlara döndü.


OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı