2018-2019 yerli dizi sezonu hangi dizilerle açılacak?

3 dakikada okuyabilirsiniz


Yaz yavaş yavaş biterken yeni sezon dizileri bir bir belli olmaya, fragmanları ve görselleriyle izleyicinin beğenisine sunulmaya başlandı. Yaz döneminde kısmen boşalan ekranlar sonbaharın gelmesiyle eski bol dizili günlerine dönecek gibi görünüyor. Peki şimdiye kadar hangi diziler bize gerek fragmanlarıyla, gerek görselleriyle göz kırptı? Buyurun şöyle bir göz atalım!

Can Kırıkları

Kadrosunda Hande Doğandemir, Seçkin Özdemir, Funda Eryiğit, Alican Yücesoy, Özgür Çevik, Ecem Özkaya, Hazar Motan, Kemal Uçar, Ali İpin ve Demir Karahan gibi isimlerin yer aldığı Can Kırıkları yeni sezona iddialı girmeye hazırlanan dizilerden biri. atv ekranlarında yayınlanacak dizi Leyla ve Zeynep adında iki kadın polisin yaşadıkları dramı anlatacak. Komiser rolünde de Seçkin Özdemir’i izleyeceğiz!

Keşke Hiç Büyümeseydik

Ege Aydan, Burcu Kara, Açelya Akkoyun, Murat Kılıç, Deniz Celiloğlu, İrfan Kangı, Yeliz Kuvancı, Demet Gül, Arda Esen, Melisa Doğu, Gülin İyigün, Sadri Alışık, Özge Akdeniz, Erkan Baylav, Rabia Toprak, Caner Nalbantoğlu gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı Keşke Hiç Büyümeseydik Show TV ekranlarından yeni sezona “Merhaba!” diyecek. Geçmişte yaşanan mutlu günlerin ekrana geldiği tanıtımda kardeşler çocukluklarını, gençliklerini, ilk aşklarını, kavgalarını yaşadıkları yere sorunlarıyla birlikte geri dönüyor. Keşke Hiç Büyümeseydik’i tipik bir aile dizisi olarak tanımlayabiliriz!

Bir Zamanlar Çukurova

Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Bülent Polat, Sibel Taşçıoğlu, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Selin Genç, Polen Emre, Mehmet Kara ve Serpil Tamur’un kadrosunda yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova’da Atv’nin en iddialı dizilerinden biri. “Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı  Çukurova’da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bir aşkın hikayesi” olarak ifade edilen dizi fragmanıyla merakla beklenen diziler arasına girdi!

Gülperi

Başrollerinde Timuçin Esen ve Nurgül Yeşilçay’ın yer aldığı Gülperi’de Nurgül Yeşilçay, dizide kaybettiği eşinin ailesi tarafından üzerine atılan iftira sebebiyle üç çocuğunu kaybetme eşiğine gelen bir anneyi canlandırıyor. Gülperi’nin dizide en büyük destekçisi ise başarılı oyuncu Timuçin Esen’in canlandırdığı avukat Kadir karakteri olacak.

Bir Deli Rüzgar

Başrollerini Başrollerini Hatice Aslan, Pınar Deniz, Berk Cankat, Almila Ada, Görkem Kanbolat Arslan, Erdem Kaynarca ve Mustafa Uğurlu’nun paylaştığı Bir Deli Rüzgar Fox Türkiye’nin yeni sezon dizilerinden ilk görücüye çıkanı oldu. “Yıldızların Arkasındaki Karanlığın, Zirvede Kopan Fırtınaların Hikayesi!” olarak tanımlanan dizi şimdiden merak edilenler arasında!

Umut Işığım

Kanal D’nin izleyicinin beğenisine ilk sunulan dizisi Umut Işığım’da Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç Töre, Hazal Subaşı ve Serhat Tutumluer’e; Cem Uçan, Yağmur Özbasmacı Mermer, Feyza Civelek, Irman Örnek, Selahattin Paşalı, Serpil Gül, Yiğit Tuncay, Özlem Başkaya, Burak Çimen, Nihan Büyükağaç, Hamdi Alp ve konuk oyuncu Alper Saldıran eşlik edecek. Hikayesinde ise Derya (Esra Bilgiç Töre) ile Elif (Hazal Subaşı)’nın mucizevi bir tesadüfle keşisen hayatları, beklenmedik olayların ardı ardına yaşanmasına sebep olurken arada masum küçük Umut ve hayata küsen Yılmaz (Tolgahan Sayışman) olacak.


Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı