Çağatay Ulusoy ve Kıvanç Tatlıtuğ’u nasıl bir arada izlemek isterdik?

2 dakikada okuyabilirsiniz

Kıvanç Tatlıtuğ’u televizyonda en son Cesur ve Güzel’de, Çağatay Ulusoy’u da en son İçerde’de beğenerek izlemiştik. Peki uzun süredir ekranlarda görmediğimiz ve çok özlediğimiz iki yetenekli ve yakışıklı oyuncuyu aynı projede izlemek sizce nasıl olurdu? Nasıl projelerde izlemek isterdiniz? Biz sizin için biraz hayal kurduk ve bu ikilinin yer alabileceği hikayeleri düşündük! Buyurun bakalım!

1- Bir gizli ajan hikayesi!

Fizikleri müsait, kendilerinden çok iyi iki ajan olmaz mıydı? Hem ortak, hem yoldaş! Karakterleri çok birbirine benzemese de birbirlerini tamamlayan cinsten! Her bölüm ayrı bir vaka ama geri planda da kendi hikayelerinin döndüğü bir hikayeyi izlemek ister miydiniz?

2- Türk motifleriyle bezenmiş bir korku hikayesi!

Türk televizyonlarında alışık olmadığımız bir tür olan korkuya bu ikiliyle girmek güzel olmaz mıydı? Birbiriyle rekabet halinde olan ama methodları tamamen farklı iki seri katil! Sürekli yakalanma korkusu, cinayetleri gerilim dolu havasıyla her hafta merakla izlediğimiz bir dizi olacağınız düşünüyoruz!

3- Abi-kardeş!

Her iki oyuncu da hem abiliği hem de kardeşliği farklı dizilerde farklı oyuncularla oynadılar. Bu defa da birbirileriyle oynamaları güzel olmaz mıydı? Düşman kardeşler mi, yoldaş kardeşler mi olsunlar karar veremedik ama herhalde çoğunluk çekişmeli rolleri izlemeyi tercih ettiğinden düşman kardeşler hiç de fena olmaz diye düşündük! Kendilerinden bir Kuzey Güney olur mu yoksa daha iyisi mi olur, karar sizin!

4- İki düşman ailenin veliahtları!

Genç, yakışıklı, eğitimli…Sanki ikisi de aynı gibi ama tarzları farklı, oyunu işleyişleri farklı! Onlar iki düşman ailenin çocukları, ikisi de omuzlarına aniden yüklenen yükün farkında. Kan davası gibi bir savaşın içine çekilmişler, gözleri bu düşmanlıktan kör olmuş durumda. Daha sonra bunun aslında boş bir düşmanlık olduğunun farkına varacaklar ama o zamana kadar yaşananlar yüzünen geri dönüşü olmayacak! Bu iki düşman veliahtı kim izlemek istemez ki?

5- Aile komedisi!

Komşular, kankalar, ikisi de ailesine bakmak zorundalar. Her türlü girişimcilikten sınıfta kalıyorlar ama yenilseler de yılmıyorlar, yeniden deniyorlar. Günübirlik işler, zor ama eğlenceli ve samimi geçen zamanlar. İkisi de şimdiye kadar hiç olmadıkları kadar komikler! Yüzleri gülen ve bolca güldüren iki yakışıklıyı bir de siz hayal edin bakalım!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.