Instagram’ı kontrol ettiren biri: Elçin Sangu

3 dakikada okuyabilirsiniz

Şu aralar Türkiye’nin ilk vampir temalı dizisi Yaşamayanlar’la BluTV platformundan izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Elçin Sangu, Kiralık Aşk dizisiyle gönüllere taht kurmuştu. Güzelliği ve sade oyunculuğuyla seyircinin her daim takibinde olan oyuncu, sosyal medyayı da düzenli olarak kullanan ünlülerden… Her adımını titizlikle takip eden hayranları da her gün Instagram hesabını kontrol etmekten kendini alıkoyamıyor! Biz de o kontrol ettiren paylaşımlarını sizin için derleyelim istedik! Buyurun bakalım!

1- Bu aralar tek merakımız Yaşamayanlar’dan gelecek tek kare oldu!

Bu kareyi “Böyle durduğumuza bakmayın” diye paylaşan Elçin Sangu acaba ne demek istedi? Dizide neler olacak? Çok fena meraktayız!

2- Kafamda deli sorular!

Aldım pipomu ağzıma, taktım şapkamı, sorguluyorum pozu! Hayranlar bu poza bayıldı, Elçin Sangu’ya bu sorgulayıcı tavır çok yakıştı!

3- Tatiller nerede?

En çok merak edilen fotoğraflardan biri de tatil fotoğrafıdır! Kişi Elçin Sangu gibi bir güzel olunca ne giydiği, nasıl göründüğü, nasıl bir poz verdiği ince ince incelenir!

4- Ah Kiralık Aşk…

Kiralık Aşk döneminde tek kare fotoğraf için her gün değil, her saat Elçin Sangu’nun hesabını kontrol edenler online mı? Özledik gerçekten, çok özledik!

5- Bir takım afacanlıklar!

Yine Kiralık Aşk, yine Defne! Bu defa sette bir takım çılgın hareketler mevzu bahis! Elçin Sangu şirinlikleri, tatlılıkları her daim görmek istediğimiz hareketlerden!

6- O da bir zamanlar çocuktu!

Biz bugünkü hallerine hayran olduk ama Elçin Sangu da herkes gibi bir zamanlar çocuktu! Instagram hesabını açtığımızda bu kareyi görmek de keyifli olmuştu!

7- Ey aşk!

Elçin Sangu ile sevgilisi Yunus Özdiken uzun süredir beraberler ve bunu hiç gizlemiyorlar! Ama ne yine de bir arada hallerini görmek için fotoğraf bekleyenler sürekli tetikte!

8- En sevdikleri, canları, köpekleri!

Onun için köpekleri ile geçirdiği zamanlar çok değerli, çok kıymetli. Hayranlar sırf bu anlarına şahit olmak için bile hesabını kontrol etmekten çekinmiyor. Ama bunlar sahiden sevilmez mi?

9- İşte o film!

Kiralık Aşk’tan sonra Mutluluk Zamanı için gün sayanlar sonunda afişe kavuşmuştu! Tabii o afiş için Elçin Sangu’nun Instagram’ına günde kaç kere bakılmıştı, onu bir tek en sıkı hayranları çok iyi bilirdi!

10- Vampir olmak başka şey!

Yaşayamayanlar’dan bir kare daha. Hem de Kerem Bürsin çekmiş! O dişler ile kimler ısırılacak, kimlerin kanı içilecek kim bilir! Meraktan delirmece!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.