2018’in en çok konuşulan oyuncuları!

4 dakikada okuyabilirsiniz


Bir yılı daha geride bırakmamıza az bir süre kaldı. 2018 yılı hem magazin, hem televizyon dünyası için dolu dolu bir yıl oldu. Magazin ve televizyon, birbirinden asla ayrılamayan, birbirini tamamlayan, gündemimizin iki can damarı… Bu yıl en çok hangi oyuncuların gündemde olduğunu, hangi oyuncuların en çok konuşulduğuna göz atmaya ne dersiniz peki? Dolu  dolu geçen 2018’in ilk yarısında en çok konuşulan oyuncuları sizin için derledim.

Not: Bilgiler MTS’nin her ay yayınladığı verilerin toplanmış halidir ve derlemesidir.

10- Çağatay Ulusoy

Fotoğraf: Çağatay Ulusoy Resmi Instagram Hesabı

Yer aldığı tüm projelerle adından sıkça söz ettiren Çağatay Ulusoy 2018 sezonunda herhangi bir projede yer almamasına rağmen adından en çok söz ettiren, en çok haberi yapılan isimler arasında yer alıyor. Aşk hayatıyla da sık sık gündemde olan yakışıklı oyuncu şu sıralar Netflix projesiyle de gündemde…

9- Bergüzar Korel

Fotoğraf: Bergüzar Korel Resmi Instagram Hesabı

Son olarak Vatanım Sensin dizisindeki muhteşem performansıyla göz dolduran güzel oyuncu 2018 sezonunda da sık sık gündemde yer aldı. Hem projeleriyle hem de özel hayatıyla gündemde olan Bergüzar Korel, toplumsal duyarlılık çağrısında bulunduğu sosyal medya paylaşımlarıyla da sık sık konuşuldu.

8- Hülya Avşar

Fotoğraf: Hülya Avşar Resmi Instagram Hesabı

Yıllardır gündem dendi mi akıllara gelen ilk isim Hülya Avşar olurdu. Nitekim hala öyle… En son Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisiyle sık sık gündemde yer alan Avşar kızı bu yıl herhangi bir dizi, film projesinde yer almamasına rağmen gündemin en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor.

7- Can Yaman

Fotoğraf: Can Yaman Resmi Instagram Hesabı

Son olarak başrolünde yer aldığı Erkenci Kuş dizisiyle beğeni toplayan genç oyuncu, diziden ziyade verdiği röportajlarla, yaptığı açıklamalarla ve oyunculuk performansıyla sık sık gündemde yer aldı. 

6- Aslıhan Gürbüz

Fotoğraf: Aslıhan Gürbüz Resmi Instagram Hesabı

Ufak Tefek Cinayetler’in Merve Aksak’ı Aslıhan Gürbüz şüphesiz ki bu yılın en çok konuşulan isimleri arasında yer aldı. Dizideki performansıyla her bölüm sosyal medyanın gündemine oturan Aslıhan Gürbüz daha çok özel hayatıyla değil oyunculuk performansıyla gündemde yer alam isimlerden…

5- Beren Saat

Fotoğraf: Beren Saat Resmi Instagram Hesabı

En son Muhteşem Yüzyıl: Kösem’de yer alan, iki  yıldır hiçbir projede yer almayan güzel oyuncu Beren Saat, Aşk-ı Memnu’nun yayınlanan tekrar bölümleriyle, evliliğiyle ve sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündem oluyor. Başarılı oyuncu 2018 yılında en çok gündemde yer alan beşinci isim olarak listemizde yer alıyor.

4- Elçin Sangu

Fotoğraf: Elçin Sangu Resmi Instagram Hesabı

Son günlerde Yaşamayanlar isimli bir internet dizisinde yer alan güzel oyuncu, son olarak başrolü Barış Arduç ile paylaştığı “Mutluluk Zamanı” filmiyle adından çokça söz ettirdi. Sosyal medya paylaşımlarıyla gündemde yer alan Elçin Sangu yer aldığı Yaşamayanlar dizisiyle daha uzun bir süre gündemde yer alacak gibi görünüyor.

3- Serenay Sarıkaya 

Fotoğraf: Serenay Sarıkaya Resmi Instagram Hesabı

Son olarak Fi-Çi dizisiyle fırtınalar estiren güzel oyuncu özellikle dizideki dans performansı ve birbirinden cesur sahnelerle bu yılın en çok konuşulan oyuncuları arasında yer almayı başardı.

2- Hande Erçel

Fotoğraf: Hande Erçel Resmi Instagram Hesabı

“Bazlama”, “poğaça surat”… Bu yakıştırmaları sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlar dolayısıyla hepimiz duyduk aslında… Tüm yıl sosyal medyada oyunculuğu hedef gösterilen ve aslında oyunculuğu abartıldığı kadar kötü olmayan Hande Erçel, bu yıl gündemde en çok yer alan kadın oyuncu oldu. Özellikle “bazlama” gibi ilginç yakıştırmalara maruz kalan güzel oyuncu, sosyal medya paylaşımlarıyla da aslında hiç de öyle olmadığını gösterdi.

1- Mert Fırat

Fotoğraf: Mert Fırat Resmi Instagram Hesabı

Ufak Tefek Cinayetler’in Serhan Aksak’ı, magazinin ve sosyal medyanın vazgeçilmezi haline geldi artık… Ufak Tefek Cinayetler’in yayınlanan her bölümüyle trend olan Mert Fırat, oyunculuğu ve başarılı kariyerinin yanı sıra aşk hayatıyla ve ideolojik söylemleriyle 2018’in ilk yarısında en çok konuşulan oyuncu oldu. 


OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.
Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı