Instagram’ı kontrol ettiren biri: Çağlar Ertuğrul!

Instagram’ı kontrol ettiren biri: Çağlar Ertuğrul!

Instagram’ı kontrol ettiren biri: Çağlar Ertuğrul!

11 09 2018 Deniz Yüksel
Deniz Yüksel
Deniz Yüksel 11 09 2018

En son Fazilet Hanım ve Kızları’nda Yağız karakteriyle izlediğimiz Çağlar Ertuğrul, seyircinin her projesini merakla takip ettiği, ekranlarda olmadığı zaman özlediği oyunculardan. Kendisi sosyal medyayı çok yoğun kullanmasa da her paylaşımı dört gözle bekleniyor, hesapları sürekli kontrol ediliyor. Biz de hazır kendisi ekranlardan uzakken o paylaşımları bir derleyelim, hasretinizi böyle giderelim istedik! Buyurun bakalım!

1- Kedi her zaman kazanır!

Çağlar Ertuğrul’un hayvan sevgisi malumunuz! Eee, kedi de sosyal medyanın olmazsa olmazı olunca Çağlar Ertuğrul’un da paylaşmaması imkansızdı!

2- Saçlarım şekil, önümden çekil!

Çağlar Ertuğrul’un eskilerini karıştırınca böyle bir pozun çıkmasına da şaşırmadık. Hesabını sürekli kontrol edenlerse zaten bundan haberdardı!

3- At ve ben, soldaki ben!

Çağlar Bey yine bir atraksiyon, yine bir cinlik peşinde! At kafasıyla da bir fotoğrafımız olsun, ortalık şenlensin dediyse demek!

4- Ekranlardan bir kare!

O zamanlar ekranda görmek için sabırsızlanırken bir kare gelir, herkes meraka düşer! Ve Galip Derviş için anons yapan Çağlar Ertuğrul, bunu hayranlarıyla paylaşır!

5- Ve Dağ filmi…

Çağlar Ertuğrul’un kalplere iyice kök salmasını sağlayan filmlerden Dağ.. Ondan bir kare gelince herkes mutlu, herkes gururlu!

6- Ata’mıza koşarız!

Çağlar Ertuğrul Ankara’ya gider de Ata’mızı ziyaret etmeden döner mi? Bunu da sevdikleriyle paylaşmadan edememiş tabii ki!

7- Trollük bizim işimiz!

Son zamanların oyuncularından en çok trollük yapan ve trollüğün hakkını gani gani veren Çağlar Ertuğrul’dan böyle bir poz görmek hiç şaşırtıcı değil! Şaka klasik ama mevzu Çağlar Bey olunca yine güldük, yalan yok!

8- Hanımlar dikkat!

“Flört seviyem” diye paylaştığı bu fotoğraf herkese uyarı niteliğinde. “Ben seni üzerim kızım, tuzaklarla doluyum” diyor!

9- HA HA HA Kötüyüm ben kötüyüm!

Korsan desek değil, mahkum desek değil, bir garip cosplay! Dağ 2 filmi için haberi bu pozla vermesi de ayrı trollük tabii!

10- Selfie atarım, vazifemi yaparım!

Ne vazifesi mi? Tabii ki bayram kutlama vazifesi! En son bayram vesilesiyle yüzünü gördüğümüz Çağlar Ertuğrul’un son pozu ile vedalaşalım! Arayı uzatmayalım Çağlar Bey, hayranlar helak oldu hesabı kontrol etmekten!

Filtreleyelim mi?

Filtreleyelim mi?

E-bülten Kayıt