Yeni sezonda izleyeceğimiz 15 yeni dizi!

Yeni sezonda izleyeceğimiz 15 yeni dizi!

Yeni sezonda izleyeceğimiz 15 yeni dizi!

13 09 2018 Dizici Bağyan
Dizici Bağyan
Dizici Bağyan 13 09 2018

Yine bir Eylül ayı, yine ekranda dönen dizi tanıtımları... Geçen sezon birçok diziye veda ettik. Bu sezon ise birçok yeni diziyi ekranda göreceğiz. Kiminin ismi netleşti, kiminin adı bile belli değil henüz. Bakalım yeni sezonda izleyeceğimiz 15 yeni dizi hangileri?

1- Can Kırıkları / atv 

Seçkin Özdemir, Hande Doğandemir, Funda Eryiğit, Alican Yücesoy, Özgür Çevik, Hazar Motan, Ecem Özkaya gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı Can Kırıkları'nda iki kadın polisin hikayesi anlatılacak. Diziyi yakın zamanda (Eylül sonu olabileceği söyleniyor) atv ekranlarında izleyeceğiz. 

2- Yıllar Sonra - Ağlama Anne / atv

Birce Akalay, Cansel Elçin, Özlem Yılmaz, Selim Bayraktar, Ekin Mert Daymaz, Aslıhan Malbora gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı dizinin adı ise tam netleşmedi diyebiliriz. İlginç ve etkileyici konusuyla bu sezonun en merak edilen dizilerinden biri olduğu konuşuluyor. Yeni sezonda bol şans! 

3- Bir Zamanlar Çukurova / atv 

Vahide Perçin, Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış ve Uğur Güneş'in başrollerini paylaşacağı Bir Zamanlar Çukurova ise tanıtımlarıyla çok konuşuldu, defalarca tıklandı. Bu diziden yana gerçekten umutluyum ve merakla bekliyorum! İlk bölümü ile bu akşam yani 13 Eylül Perşembe seyirciye "Merhaba!" diyeceğini de hatırlatalım.

4- Keşke Hiç Büyümeseydik / Show TV 

9 Eylül Pazar akşamı Show TV'de başlayan dizinin başrollerini Ege Aydan, Açelya Akkoyun, Deniz Celiloğlu, İrfan Kaygı, Burcu Kara, Murat Kılıç gibi isimler paylaşıyor. İlk bölüm reytingleri pek iyi gelmese de ilerleyen günlerde yükselip / yükselmeyeceğini hep birlikte göreceğiz.

5- Gülperi / Show TV 

Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in başrollerini paylaşacağı Gülperi ise bu sezonun bir diğer iddialı dizilerinden. Dizi bu cuma (14 Eylül) Show TV'de başlayacak. Dizinin yayınlanan afiş ve tanıtımları ise çok konuşuldu.

6- Bir Deli Rüzgar / FOX TV 

Pınar Deniz, Almila Ada, Hatice Aslan ve Berk Cankat'ın başrollerini paylaşacağı Bir Deli Rüzgar'ın tanıtımları ve afişi yayınlandı. İki farklı zaman diliminin birlikte işleneceği dizi ise bir diğer merak edilenlerden. Yeni sezonda ve zorlu Cumartesi akşamında bol şans... 

7- Bir Umut Yeter / Kanal D 

Tolgahan Sayışman, Esra Bilgiç, Hazal Subaşı, Serhat Tutumluer, Cem Uçan gibi oyuncuları buluşturan Bir Umut Yeter ise yakın zamanda Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşacak.

8- Muhteşem İkili / Kanal D 

Kanal D’de ekran hayatına başlayacak olan Muhteşem İkili’de İbrahim Çelikkol ve Kerem Bürsin, birbirlerine tamamen zıt karakterdeki iki başarılı komisere hayat verecek. 

9- The Protector / Netflix 

Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan ve Hazar Ergüçlü'nün başrollerini paylaştığı The Protector, Netflix’in ilk Türk dizisi olma özelliğini taşıyor. Birçok önemli oyuncu da kadroda yer alıyor. Diziden henüz bir afiş veya tanıtım gelmedi maalesef ama biz merakla beklemeye devam ediyoruz. :) 

10- Yaşamayanlar / Blu TV 

Kerem Bürsin, Elçin Sangu, Birkan Sokullu ve Selma Ergenç'in başrollerini paylaştığı ilk vampir dizimiz ise 6 Eylül Perşembe akşamı Blu TV'de yayın hayatına başladı. Dizinin kadrosunda ayrıca Efecan Şenolsun, Nilperi Şahinkaya, Türkü Turan, İpek Tenolcay, Elit İşcan da yer alıyor. 

11- Kızım / tv8

Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve Beren Gökyıldız'ın başrollerini paylaşacağı Kızım adlı yeni dizi ise 19 Eylül Çarşamba akşamı tv8 'de başlayacak. Dizinin ilk tanıtımı yayınlandı. 

12- Bir Litre Gözyaşı / Kanal D 

Miray Daner, Mert Yazıcıoğlu, Sanem Çelik ve Tolga Tekin'i buluşturan uyarlama dizi ise Kanal D'de yayınlanacak. Omurilik hastası Cihan'ın hayatı anlatılacak. 

13- Bozkır / BluTV

Fotoğraf: Medyatava

Medyatava'nın özel haberine göre Ekin Koç, Yiğit Özşener, Ahmet Varlı, Kadir Polatçı, Nur Fettahoğlu, Bige Önal, Merve Çağıran, Sinan Demirer, Altan Erkekli Blu TV'nin yeni dizisinde rol alacak. Polisiye konulu Bozkır BluTV'de yayınlanacak.

14- Es Film'in Serkan Çayoğlu'lu yeni dizisi / TRT 1 

Fotoğraf: Yusuf Esenkal Resmi Instagram Hesabı

Es Film'in polisiye konulu yeni dizisinin başrol oyuncusu Yusuf Esenkal'ın paylaştığı bu fotoğraf ile kesinleşmişti. Serkan Çayoğlu'nu yeni sezonda TRT 1'de izleyeceğiz. 

15- Yerli This Is Us / FOX TV 

Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker, Elçin Afacan gibi isimleri yeni sezonda bir arada izleyeceğiz. This Is Us 'un uyarlaması olacak dizinin adı ise henüz belli değil. Bakalım yeni sezonda bizleri neler bekliyor? Bütün dizilere bol şans ve bol reyting diliyorum! :) 

Filtreleyelim mi?

Filtreleyelim mi?

E-bülten Kayıt