Dizi Olabilecek 10 Wattpad Hikayesi!

5 dakikada okuyabilirsiniz

 

Son zamanlarda yepyeni bir çılgınlığımız var: Wattpad! Fakat çılgınlık deyip geçmemek gerek zira gerçekten çok başarılı kurgular var. Peki bu kurgular dizi olsa nasıl olur, kimler hangi karakteri oynar? Sizler için derledik!

 

YABANCI (Öznur Yıldırım)

Doğa ve Ediz’i, özellikle Ediz’i, bilmeyeniniz yoktur. Wattpad’in en çok konuşulan ve en çok okunan hikayelerinden Yabancı dizi olursa kıracağı reyting rekorlarını düşünebiliyor musunuz? Ediz ve Doğa’nın sıradışı hikayeleri ve birbirlerine olan aşktan daha derin bağlılıkları okurlarını büyülediği gibi seyirciyi de büyüleyecektir. Üstüne bir de gizem ve macera eklenince okunması gibi, izlenmesi de kaçınılmaz olacaktır.

Peki siz Yabancı için hangi cast’ı hayal edersiniz? Üzerine bunca hayal kurulan ve büyük bir kitlesi olan hikayeye oyuncu seçmek zor. Berk Atan ve Hazal Kaya’ya ne dersiniz?

 

ATEŞ VE SU (İmran Tohumcu)

Kor gibi Ateş ve su gibi duru Melisa’nın hikayesi Ateş ve Su… Wattpad’in en çok konuşulan ve en çok sevilen hikayelerinden bir başkası… Yeni bölümüne gün sayan, hikayenin ikinci kısmını henüz 14. bölümde 2 milyona yakın okumaya ulaştıran bir kitlesi var! Ateş ve Su, satırlardan çıkar da televizyon ekranından bizlere göz kırpsa nasıl olur?

Peki siz Ateş ve Su için hangi cast’ı hayal edersiniz? Burak Deniz ve Ece Çeşmioğlu’na ne dersiniz?

 

ASANSÖR (Beyza Alkoç)

Balayı için aynı otelde kalan ama birbirlerinden haberi olmayan Nefes ve Enes, gelinlik ve damatlıkla birlikte asansörde kalıyor, olaylar başlıyor! Yeni bir hayata başlamak için attıklar imzalar, onları bambaşka bir yola savuruyor ve gerçek aşkı bulmalarını sağlıyor. Asansör’ün sıradışı ve eğlenceli hikayesi, beyaz cama taşınsa nasıl olurdu?

Peki siz Asansör için hangi cast’ı hayal edersiniz? Bizimki şöyle: Murat Yıldırım ve Elçin Sangu!

 

KÖTÜ ÇOCUK (Büşra Küçük)

Kayla ve Meriç’in birlikte yaşadığı değişim hikayesi olan Kötü Çocuk, Wattpad’deki okunma sayısının yanı sıra inanılmaz bir kitle de edindi. Öyle ki Kötü Çocuk kitap olarak çıktığında hemen her hayranının kitaplığında yerini aldı! Peki bu dikkat çekici değişim öyküsü televizyon ekranlarında yer alsaydı nasıl olurdu?

Peki siz Kötü Çocuk için hangi cast’ı hayal edersiniz? Aslında Kötü Çocuk’un Meriç’i belli, Vini Uehara. Ama biz Türk televizyonlarına uyarlayacağız. Çağatay Ulusoy ve Bensu Soral’e ne dersiniz?

 

EFSUNLU ADAMLAR (Merve Akıncı)

Bir pastanede çalışan Güneş ve patronun hovarda, vurdumduymaz ve hafif serseri tipli oğlu Gökdeniz arasında yaşanan farklı bir aşk hikayesi… Güneş ve Gökdeniz’in hikayesi bir yana, kişisel gel gitleri ile de kısa sürede Wattpad’in en sevilen hikayelerinden biri olan Efsunlu Adamlar’ın televizyonda da en az Wattpad’de gördüğü kadar rağbet göreceğini düşünür müsünüz?

Peki Efsunlu Adamlar için hangi cast’ı uygun görürsünüz? Mesela Şükrü Özyıldız ve Damla Sönmez’e ne dersiniz?

 

FREZYA (Müjde Albayrak)

Bir pavyonda şarkıcılık yapan Cansu ile mafyayla içli dışlı olan Timur’un bol aksiyonlu aşk hikayesi Frezya… Zorunluluklarla başlayan bir birliktelik ve devamında yaşanan yakınlaşma, hatta aşk! Peki hikayenin ismi nereden geliyor? O da içinde saklı! Frezya satırlardan, beyaz cama taşınsın istemez miydiniz?

Peki siz Frezya için hangi cast’ı düşünürdünüz? Mesela Aslı Enver ve Burak Özçivit?

 

SEN HAYATSIN (Yeşim Soykal)

Sen Hayatsın, karısını ve çocuğunu büyük bir yanlış anlaşılma yüzünden kaybeden Baran ile, her şeyini kaybeden çaresiz Duru’nun hikayesini anlatıyor. Onlar biraz farklı ve biraz sıradışı bir yoldan aile kuruyorlar, aşkları da hikayelerinin başlangıcı gibi sıradışı ilerliyor. Siz de bu hikayeyi ekranlarda izlemek istemez miydiniz?

Peki sizin Sen Hayatsın için düşündüğünüz cast ne olurdu? Biz Yasemin Allen ve Birkan Sokullu’yu çok yakıştırdık! Ne dersiniz?

 

HAZİRAN’DA SEVELİM Mİ? (laviniapiaf)

Ateş ve Şiir’in eğlenceli ve romantik hikayesine buyurmaz mısınız? Ünlü sevgilisi tarafından aldatılan Şiir, kendisini ailesinin yanına atar. Yani İzmir’e… Tek amacı eski sevgilisine haddini bildirmek ve onu hayatından çıkarmakken Ateş’in olaya dahil olmasıyla eğlenceli bir aşk hikayesi başlar! Sizce de Haziran’da Sevelim Mi? çok tatlı bir yaz dizisi olmaz mıydı?

Haziran’da Sevelim Mi? için hayal edilen cast en başından belli: Kerem Bürsin ve Farah Zeynep Abdullah! Peki siz ne hayal edersiniz?

 

YAŞANMAMIŞ YILLAR (Ayşegül Çiçekoğlu)

Wattpad’in gizemli hikayelerinden Yaşanmamış Yıllar, Balım ve Ömer’in yıllar sonra yeniden başlayan hikayesini anlatıyor. Gizemli olay örgüsü ve çok özel bir aşk hikayesi! Alsak çekirdeğimizi, çayımızı ve televizyon karşısında bu hikayenin tadını çıkarsak fena mı olurdu?

Biz Kenan İmirzalıoğlu ve Serenay Sarıkaya bu hikayeye çok yakışır dedik, siz ne dersiniz?

 

SOĞUK (Bedriye Zobu)

Bu biraz başka ve biraz cesur bir platonik aşık hikayesi… Mesafeli bir adam olan Baran’ın, kendisine aşık olan ve bunu itiraf eden Sahil ile yaşadığı gelgitler… “Acaba ne zaman Baran, Sahil’in aşkına karşılık verecek?” sorularıyla hepimize heyecanla fragman bekletmez mi?

Peki gözleriniz kapattığınızda hangi ikili canlanıyor zihninizde? Biz Kaan Yıldırım ve Yağmur Tanrısevsin dedik, sizce?

 

Yazıda “bu da kesinlikle olmalı!” dediğiniz bir hikaye ya da bir çift var mı? Yorumlarınızı bekliyoruz!

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.