Kıvanç Tatlıtuğ’un yer aldığı yeni reklam filmi yayınlandı!

2 dakikada okuyabilirsiniz

Mavi, “Hep mi çok Mavi’yiz”  kampanyasını, Kıvanç Tatlıtuğ ile gerçekleştirdiği yeni reklam filmi ile tanıttı. Mavi ve Kıvanç Tatlıtuğ beraberliğinde çekilen 9. reklam filmi, Mavi’nin heyecan ve cesaret veren jean’lerinin, vazgeçilmez bir yol arkadaşına dönüşmesinden ilham alıyor. Reklamda Mavi’nin yüksek kalite ve rahatlık sunan jean’lerinin hayatın her anına mükemmel uyum sağladığı vurgulanıyor. Büyük bir bölümü tek plan çekilen filmin müzikleri ise Toygar Işıklı imzasını taşıyor.

Mavi ile dokuz kampanya dönemi boyunca çok yakın bir şekilde çalıştıklarını belirten Kıvanç Tatlıtuğ, kendisini Mavi Ailesi’nin bir parçası gibi hissettiğini söyledi. Tatlıtuğ sözlerine şöyle devam etti:
“Mavi ile beraberliğimizin, seneler içerisinde yol arkadaşlığına dönüşmesinden, milyonlarca Mavi dostuna dokunmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. İyi bir jean daima güvenebileceğin bir arkadaş gibi seninle birlikte her ortama mükemmel uyum sağlıyor…. En rahat olmak istediğim güne de, en özendiğim yere de beni rahatlıkla taşıyor.“

Mavi giyenlerin jean’leri ile özel bir bağ kurduğunu ve bu bağı bir yol arkadaşlığına benzettiklerini belirten Mavi CEO’su Cüneyt Yavuz, aynı benzerliği Kıvanç Tatlıtuğ ile olan beraberliklerinde de gördüklerini söyledi. Mavi’nin tıpkı filmde de vurgulandığı gibi kurulduğu günden bu yana kendi çizdiği yoldan ilerlediğini, pes etmediğini belirten Yavuz,  “Hepimizin hayatında özel bir yeri olan, her ‘an’ımıza tanıklık eden, giyildikçe hayatımızdan izler taşıyan jean, bizim kahraman ürünümüz. En iyi bildiğimiz iş, en büyük uzmanlık alanımız. Sürekli yeniyi tasarlayan, son teknolojiyi kullanan ve her şeyin merkezine kaliteyi koyan bir markayız. 27 yılda dünyanın her yerinden milyonlarca kişinin vazgeçilmez yol arkadaşı olduk. Türkiye’nin öncü jean ve moda markası olarak her yıl 1 milyon yeni müşterinin hayatımıza girmesinden ve dünyaya yılda 10 milyona yakın jean satışı gerçekleştirmekten gurur duyuyoruz” dedi.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.