FOXFEST etkinliğinde neler yaşandı?

2 dakikada okuyabilirsiniz


Bu yıl ilk kez 15 Eylül Cumartesi günü KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleştirilen, FOX’un gençlik festivali FOXFest’te, gençler TV dünyasıyla, birbirinden çok sevilen müzik grupları da izleyiciyle buluştu.

Günün erken saatlerinde festivalin keyfini çıkarmaya başlayan katılımcılar, FOX Standı’nda Sadri Alışık Kültür Merkezi iş birliğinde gerçekleştirilen oyunculuk atölyeleri, senaryo yazma atölyeleri ve deneme çekimlerine katılım sağladılar. Deneme çekimlerini başarılı tamamlayan gençlerden biri, FOX dizisinde rol alma şansına, bir diğeri ise Sadri Alışık Kültür Merkezi’nden burs elde etme imkanına sahip olacak.

FOX’un sevilen dizileri 4N1K İlk Aşk (Burak Yörük, Cihan Şimşek, Atakan Hoşgören, Gözde Mutluer, Eslem Akar, Cemrehan Karakaş, Sina Özer), Yasak Elma (Sevda Erginci, Onur Tuna) ve Kadın’ın (Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk) oyuncularıyla bir araya gelip söyleşilere, Çağla Şıkel’in t-shirtler tasarladığı atölyeye, 1907 Fenerbahçe League Of Legends takımının oyuncularının forma imza etkinliğine katılma fırsatı bulan gençler, festival alanında FOX Networks Group bünyesinde faaliyet gösteren National Geographic, FOXLife, FX, FOXCRIME, 24 Kitchen kanallarının stantlarında da eğlenceli aktivitelere katıldılar.

FOX Gaming çadırında FIFA, NBA, GRANDTOURISMO, NFS ve Paramanya gibi bir çok ESpor turnuvaları gerçekleştirilirken, katılımcılar Cantuğ Özsoy ve Duygu Köseoğlu gibi fenomenlerle fotoğraf çektirme ve tanışma imkanı da yakaladı. Gün boyunca süren festivalde alternatif rock grubu Büyük Ev Ablukada, Türk Rap müziğin efsane isimlerinden Ceza ve Türkiye’nin en sevilen rock gruplarından Duman sahne aldı.

Gece yarısına kadar devam eden konserlerin yanı sıra festivalde, daha önce FOX’un sosyal medya hesaplarından müzik gruplarıyla tanışma fırsatını yakalayan gençler, sanatçılarla buluşturuldu, kendilerinin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.


Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı