Koçum Benim oyuncularının şimdiki halleri!

4 dakikada okuyabilirsiniz

Koçum Benim, Tarık Akan (Koç Can), Ebru Cündübeyoğlu (Deniz Hoca), Sevil Üstekin (Sevinç Hoca), Zihni Göktay (İsmail Bey), Ozan Güven (Umut), Yunus Günçe (Gökhan)’ın başrolünü paylaştığı 2002-2004 arasında yayınlanmış bir televizyon dizisiydi. 10 Ocak 2002’de TRT 1’de yayın hayatına başlayan dizi, 11 Mart 2004 tarihinde ise final yapmıştı. Dizi üç sezon, kırk yedi bölüm sürmüştü. Günümüz oyuncularının adlarını duyurmasında önemli bir adım olmuştu Koçum Benim dizisi… 7’den 70’e olan izleyici kitlesiyle, “Mangal gibi yüreğine, helal olsun koçum benim” sözleriyle başlayıp dillere dolanan jenerik müziğiyle, Tarık Akan gibi usta bir oyuncunun bütün sempatikliğiyle, genç kadrosuyla ve konusuyla 2000’lerin en iyi dizilerindendi. 

Defalarca tekrarını izleyip bıkmadığımız, Cuma akşamları yeni bölümünü, Pazar günleri ise tekrarını izlediğimiz unutulmaz genç dizilerindendi Koçum Benim… Aradan baya bir zaman geçti, oyuncular değişti. Bakalım Koçum Benim’in oyuncularının şimdiki halleri nasılmış?

1- Koç Can / Tarık Akan

16 Eylül 2016 yılında aramızdan ayrıldı maalesef usta oyuncu… Kendisini Canım Kardeşim, Hababam Sınıfı, Ah Nerede, Mavi Boncuk, Bizim Aile, Sürü, Adak, Yol gibi birçok farklı izledik. Koçum Benim’de basketbol koçu Can olarak karşımıza çıkmıştı. Huzur içinde uyusun. 

2- Deniz / Ebru Cündübeyoğlu

Dizide Deniz karakteriyle izlediğimiz Ebru Cündübeyoğlu’nu son olarak Gülizar’da izledik. 

3- Sevinç / Sevil Üstekin

Sevil Üstekin ise dizide Okul Müdürü Sevinç Hoca karakterine hayat vermişti. 

4- İsmail / Zihni Göktay

Vakıf Başkanı İsmail Bey karakteriyle izlediğimiz Zihni Göktay’ı ise son olarak 2014-2015 yılları arasında yayınlanan Ulan İstanbul’da Servet karakteriyle izledik. 

5- Umut / Ozan Güven

Dizinin 25.bölümünde kadrodan ayrılan Ozan Güven’i Can Manay karakteriyle Fi’de, Robot 216 karakteriyle ise Arif V 216’da izledik. 

6- Gökhan / Yunus Günçe

Koçum Benim’den sonra birçok dizide rol alan ve sunuculuk yapan Yunus Günçe’yi ise son olarak Survivor’da ve Para Bende’de izlemişiz. 

7- Orçun / Engin Altan Düzyatan 

Orçun karakterine hayat veren Engin Altan Düzyatan, 2014’ten beri ekranlarda olan Diriliş Ertuğrul’da Ertuğrul Gazi karakterine hayat vermekte… 

8- Pelin / Nehir Erdoğan

Nehir Erdoğan ise dizide Pelin karakterine hayat vermişti. Yabancı Damat, Aşk Bir Hayal, Son, Reaksiyon dizilerinde rol almış ve Fi’ye de konuk oyuncu olarak katılmış. 

9- Eylül / Selin Demiratar

Dizide Eylül karakterine hayat vermişti ve 19. bölümde de diziden ayrılmış yerine ise Yasemin Ergene gelmişti. Selin Demiratar bu projeden sonra Lise Defteri, Acı Hayat, Adanalı, Huzur Sokağı gibi dizilerde rol almış. Son olarak ise Mehmed:Bir Cihan Fatihi adlı dizide Hatun karakterine hayat vermiş. 

10- Eylül / Yasemin Ergene Özilhan

20.bölümden itibaren dizide Eylül karakterini canlandırmıştı. Aşk Oyunu ve Doktorlar’da canlandırdığı karakterleriyle hafızalara kazınan Yasemin Ergene son olarak ‘Babam Adam Olacak’ adlı dizide rol almış. Şimdilerde moda projeleriyle hayatına devam etmekte…

11- Ceren / Yasemin Öztürk

Yasemin Öztürk diziden sonra 8 dizide daha rol almış, son olarak ise TRT 1’de yayınlanan Milat adlı projede yer almış. 

12- Ali / İsmail Hacıoğlu

Dizide 19 bölüm rol alan İsmail Hacıoğlu ise son olarak Mehmetçik Kutül Amare’de ve Ayla adlı filmde rol aldı. 

13- Hakan Ka (Hakan) – Ferit Aktuğ (Aslan) 

14- Yeliz Doğramacılar (Yeliz) 

15- Barış Aksavaş (Cihan)

16- Sezgin Erdemir (Kovboy Barış) 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.