Yanında kahve ile güzel gidecek 5 yabancı dizi önerisi!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Havalar serinledi, kahve içmenin keyfi de artık bir başka… Tek başınıza, sevdiklerinizle ya da evcil hayvanınızla koltuğunuza ya da yatağınıza uzanıp bölümler arasında koşup, dizi izleyeceğiniz o güzel zamanlar geldi. Aşağıda beş öneri sizi bekliyor. Tadını çıkarın!

1- Channel Zero

IMDb puanı: 7.2

Her sezonu ile farklı bir temayı işleyen Channel Zero, The Dream Door ile sahalara geri dönüyor. Creepypasta olarak bilinen hikayelerden yola çıkarak senaryolaştırılan sezonlar, özellikle “American Horror Story bozdu, daha sert bir şeyler arıyorum!” diyenlerdenseniz sizin için ideal bir dizi… İlk üç sezon ise (özellikle ilk sezon) türün seyircisinden tam not aldı. Yanında sıcacık bir kahve ve sevdiğiniz birileri ile şahane gidecek bir dizi önerisi… Ne diyelim, korkmak bile beraber güzel!

2- The Sinner

IMDb puanı: 8.1

İlk sezonuyla övgüleri toplayan, ikinci sezonunda işlediği farklı hikaye ile merak kazanan The Sinner etkisi altına girdiğimiz serin hava dalgası ile izlemesi ayrı güzel bir yapım… Özellikle “Katil kim?” sorusuna cevap bulmayı sevenlerdenseniz ve hala izlemediyseniz kaçırmamanızı öneririz.

3- Ozark

IMDb puanı: 8.4

Breaking Bad ve The Sopranos arasında gidip gelen temposu, karakterlerinin başına gelenler, seçilen mekanlar ile Ozark yavaş ilerleyen ama keyifli bir seyirlik… Aradığınız şey müthiş hareketli bir dizi ise ilk tercihiniz olmayabilir ancak sağlam adımlarla yürüyen bir senaryo istiyorsanız ve hala izlemediyseniz mutlaka göz atmalısınız. Önünüzde tadını çıkarmanız için hazır bekleyen iki sezon olduğunu da söyleyelim.

4- Patrick Melrose

IMDb puanı: 8.1

Bir roman uyarlaması olan Patrick Melrose, aslında sert bir hikayeyi köşelerini olabildiğince yumuşatarak anlatıyor. Ruhu yaralı genç bir adamın yaşadıklarını usta bir oyunculukla izlemek istiyorsanız kahvenize dostluk yapacak harika bir dizi buldunuz bile diyebiliriz.

5- Killing Eve

IMDb puanı: 8.4

Biraz kara mizah, biraz polisiye, biraz gizem… Ve bir seri katil. Killing Eve son zamanlarda kendine ait mizah anlayışı ve hikaye anlatımı ile öne çıkan ve odağı kadın olan iyi bir dizi. Eğer izlemediyseniz ne duruyorsunuz?

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.