Alican Yücesoy yeni karakteri ile izleyicisini şaşırtacak!

1 dakikada okuyabilirsiniz

atv’nin merakla beklenen dizisi Can Kırıkları’nın Cihan Karadağ’ı Alican Yücesoy, hayatta kalmak için güçlü ve acımasız olunması gerektiğine inanan  ve iş adamı maskesinin altında mafyatik işlerle uğraşan bir karakteri canlandırıyor.  Hayatı boyunca ölümüne sebep olduğu Leyla’yı (tek bir kadını) seven Cihan Karadağ’ın bir gün öldüğünü sandığı kadını karşısında görünce hayatı alt üst oluyor. Cihan ve Leyla’nın hikayesi tam bu noktada izleyicinin karşısına çıkacak. 

8 Ekim Pazartesi günü seyirciyle buluşmaya hazırlanan dizinin yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp üstlenirken, yönetmen koltuğuna Serkan Birinci oturuyor. İki kadın polisin duygu yüklü hikayesini seyirciyle buluşturmaya hazırlanan dizide Hande Doğandemir, Seçkin Özdemir, Funda Eryiğit, Alican Yücesoy, Özgür Çevik, Ecem Özkaya, Hazar Motan, Kemal Uçar, Ali İpin ve Demir Karahan gibi başarılı isimler rol alıyor. 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.