Yeni sezona konuşularak başlayan çiftler!

3 dakikada okuyabilirsiniz


Akşamları koltuğa yerleşip favori dizilerini bekleyen izleyici, uzun süredir sadece dizi izlemek amaçlı değil aynı zamanda sevdiği oyuncuyu görmek, birbirine yakıştırdığı çiftinin hareketlerini gözlemek için ekran karşısına geçiyor. Diziyi izlerken çiftleri konuşmak artık hem televizyon karşısı sohbetlerinin hem de sosyal medyanın favori aktivitesi haline geldi. Peki hangi çiftler bu sezona çok konuşularak başladı? Sizin için derleyelim istedik, buyurun bakalım!

1- Sen Anlat Karadeniz – Neftah (Nefes ve Tahir)

Başladığından beri çok konuşulan ve ikinci sezonuna yeni kavuştuğumuz Sen Anlat Karadeniz’in Nefes ve Tahir’i engelleri aşmaya devam ediyor. Her türlü zorluğun, derdin tasanın üstesinden gelmeye çalışılan ve dram üzerine dram yaşanan hayatların anlatıldığı dizide NefTah hep gündemde, izleyicinin her zaman dilinde.

Neftah bakışır, seyirci konuşur, ortalık yanar!

2- Ufak Tefek Cinayetler – MerKer (Merve ve Kerim)

Star TV dizisi ikinci sezonuyla ekranlara “Merhaba!” dediğinde kimsenin yeni bir çiftin oluşacağından, üstelik bu kadar çok tutulacağından haberi yoktu. Osman Sonant’ın hayat verdiği Kerim Adil Sağlam’ın diziye girişi renk getirdi ve dizinin en popüler karakteri Merve’yle eşleşmesi de olay yarattı. Sadece onlar değil, dizide gençliklerini canlandıranlar da merak konusu oldu.

Bize yeniden fangirl’lük yaptıran ship diyeceksiniz!

3- Elimi Bırakma – AzCen (Azra ve Cenk)

Alina Boz ve Alp Navruz’un canlandırdığı Azra ve Cenk, nam-ı diğer AzCen çifti, Elini Bırakma başladığından beri birçok izleyicinin favorisi oldu, özellikle yabancı ülkelerde namı yürüyen çiftimiz dizi başlar başlamaz en çok konuşulan çiftler arasına girdi. Çok yakışınca ve elektrik tutunca böyle oluyor demek ki!

Öfkesini bile sevdiler!

4- Söz – EyFet (Eylem ve Fethi)

Star TV’nin 2. sezonuyla geri dönen dizisi Söz’ün geçen seneden beri en çok konuşulan çiftlerinden Meriç Aral Ve Burak Sevinç’in canlandırdığı Eylem ve Fethi, nam-ı diğer Eyfet bu sezona da kendinden söz ettirerek başladı. İzleyici onları ilk sezondan beri sıkı markaja aldı ve peşlerini hiç bırakmıyor!

Beraber yaşadıkları gibi, beraber ölsünler istiyorlar, o derece!

5-  Nefes Nefese – RüYus (Rüya ve Yusuf)

Star TV’nin sezona iddialı başlayan yeni dizisi Nefes Nefese’nin çifti RüYus her hafta büyük merakla takip ediliyor. Şükrü Özyıldız ve Melisa Şenolsun’un canlandırdığı Yusuf ve Rüya ilk bölümden itibaren çok yakıştırıldı ve izleyenlerin gözde çiftlerinden biri oldu! Ancak diziden gelecek “Veda” haberleri çoktan kulaktan kulağa yayıldı. Hem dizinin seyircisi, hem RüYus’u sevenler bu sebeple biraz üzgün…

Sevince böyle seviyorlar işte!

6- Erkenci Kuş – CanEm (Can ve Sanem)

Star TV’nin çiftler konusunda oldukça başarılı grafik çizdiğinin kanıtı olurcasına bu yazının son çifti de yine aynı kanalın Erkenci Kuş dizisinden geliyor. Can Yaman ve Demet Özdemir’in canlandırdığı CanEm çifti, Erkenci Kuş başladığından beri fenomen olma yolunda hızla ilerliyor.

Bölüm biter bitmez hasrete düşüyorlar, beraber sahnelerini iple çekiyorlar!

Çiftlerin Somera sıralamasına ise buradan ve buradan bakabilirsiniz. 


Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı