Facebook Watch'da yayınlanan ve göz atmanız gereken beş dizi!

Facebook Watch'da yayınlanan ve göz atmanız gereken beş dizi!

Facebook Watch'da yayınlanan ve göz atmanız gereken beş dizi!

10 10 2018 Ayten Çakıcı
Ayten Çakıcı
Ayten Çakıcı 10 10 2018

Geçtiğimiz yıl hakkında ilk haberleri aldığımız, hem bir stream servisi hem de kullanıcıların kendi videolarını yükleyebileceği bir servis olacak olan Facebook Watch'ın dizileri yayınlanmaya başladı. İlerleyen günlerde spor müsabakaları, reality-showlar ve farklı içerikler yayınlayacak olan platformun dikkat çeken dizilerini sizin için derledik. İzlemesi sizden!

1- Sorry For Your Loss 

Başrolünde ünlü oyuncu Elizabeth Olsen'in olduğu dizi tam manası ile bir drama... Kocasını (Mamoudou Athie) üç ay önce kaybeden ve geride kalan tüm sırların yanı sıra muazzam bir kayıpla uğraşan genç bir dul olan Leigh'in hikayesini anlatan dizi dikkatinizi çekebilir. 

Facebook sayfası:Sorry For Your Loss

2- SKAM: Austin 

Norveç yapımı SKAM'ın uyarlaması olan, SKAM Austin son zamanların en dikkat çeken "teen-drama" işlerinden biri... "Lisenin en cool çocuğu olmak ister miydin? mottosu ile hikayesine başlayan SKAM: Austin ilham aldığı orijinal versiyonu kadar dikkat çekici bir iş. Özellikle diziyi severek izlediyseniz bu versiyonuna da göz atmalısınız. SKAM'ı hiç izlemediyseniz ve türü seviyorsanız da hızlıca bakmanızı öneririz.

Facebook Sayfası: SKAM: Austin

3- Sacred Lies

Dizi, tehlikeli ve gizemli bir tarikattan kaçan genç kızın hikayesini anlatıyor. İşin biraz ürkütücü ve tekinsiz bir havası olduğunu söylemeden geçmeyelim. Özellikle The Path, Wild Wild Country gibi işleri severek izlediyseniz izleme listenize almanızı öneririz.

Facebook sayfası: Sacred Lies 

4- Loosely Exactly Nicole

Televizyonda iptal edildikten sonra Facebook Watch'da yayın hayatına devam eden Help Us Get Married özellikle çıtır-çerez eğlenceli bir şey arıyorsanız sizin için ideal... Başrolünde Netflix yapımı Nailed It ile tanıdığımız Nicole Byer'ın olduğu Loosely Exactly Nicole'a göz atmadan geçmeyin. 

Facebook Sayfası: Loosely Exactly Nicole

5- Help Us Get Married 

Farklı evlilik reality-showlarının bir karışımı olan Help Us Get Married, üç farklı çiftin evlilik süreçlerini dizi tadında anlatıyor. Bu tarz işleri seviyorsanız izleyebilirsiniz. 

Facebook Sayfası: Help Us Get Married

Filtreleyelim mi?

Filtreleyelim mi?

E-bülten Kayıt