Hayat Gibi dizisine MIPCOM’da görkemli bir gece düzenlendi!

1 dakikada okuyabilirsiniz


15-17 Ekim tarihleri arasında, Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen, dünyanın en prestijli televizyon fuarı MIPCOM’da “Hayat Gibi” dizisi, televizyon dünyasının ünlü dağıtımcı ve alımcılarının beğenisine sunuldu. Her yıl TV sektöründen binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen fuarın bu yılki Türk yıldızları Songül Öden ve Birkan Sokullu oldu.

Yabancı basının yoğun ilgisiyle karşılaşan oyuncular, çok sayıda dergi ve gazeteye röportaj verdiler, kırmızı halıda objektif karşısına geçtiler. Yurt dışı satışları FNGCD (FOX Networks Group Content Distribution) tarafından gerçekleştirilen dizi, dünyanın dört bir yanından satın alımcılar tarafından büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Yapımcılığını MEDYAPIM’ın, yönetmenliğini Merve Girgin’in üstlendiği ve Amerika’nın 1 numaralı drama dizisinin uyarlaması olan “This Is Us” için FOX, fuar kapsamında özel bir gece düzenledi.

Songül Öden ve Birkan Sokullu, Cannes’da “Hayat Gibi” dizisine özel düzenlenen gecede 21st Century FOX, FOX Networks Group Türkiye ve MEDYAPIM’ın üst düzey yöneticileri, tüm dünyadan dağıtımcı ve alımcılar ile biraraya geldi. Yüksek sayıda katılım gerçekleşen gecede, tüm davetlilerin ilgi odağı olan “Hayat Gibi” oyuncuları, misafirlerle hatıra fotoğrafı çektirdi. “Bizim Hikaye” dizisinin oyuncusu Nesrin Cavadzade de davete katılım gösterdi.


Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı