Afra Saraçoğlu İyi Oyun filminin kostüm partisinde bambaşka bir kılığa büründü!

1 dakikada okuyabilirsiniz

Türkiye’nin ve dünyanın ilk e-spor filmi ‘İyi Oyun’un ‘cosplay’ parti sahnesi dikkat çekecek. Haydarpaşa’daki Tarihi Dikimevi’nde gerçekleşen çekimlerde genç ve başarılı oyuncu Afra Saraçoğlu, kısa siyah saçları ve farklı kostümüyle beğeni topladı. Çekimler sırasında çok eğlenen oyunculara, farklı oyun karakterlerinin kılığına bürünen yüzlerce cosplayci genç eşlik etti.

İyi Oyun filmindeki cosplay -espor dünyasında oyun karakterlerinin kıyafetlerine bürünmeye verilen isim- parti sahnesinde genç ve başarılı oyuncu Afra Saraçoğlu, daha önce hiç görmediğimiz bir şekilde izleyici karşısına çıkacak. Siyah küt saçları ve mor elbisesi, elinde tuttuğu oyuncak ayısıyla ile bambaşka bir kılığa bürünen Saraçoğlu, akşam başlayıp sabahın ilk ışıklarına kadar süren çekimlerde kostümüyle beğeni topladı. Genç oyuncu, efsanevi bilgisayar oyunu League of Legends’daki Annie karakterine dönüştü. Tarihi Dikimevi’nde gerçekleştirilen parti sahnesi, renkli anlara da tanıklık etti. Oyuncular dışında çekimlere katılan yüzlerce cosplayci giydikleri kostümleri kendileri tasarladı. 

Mert Yazıcıoğlu, Afra Saraçoğlu, Orkun Işıtmak, Bahar Şahin, Yiğit Kirazcı, Hakan Kurtaş, Doğaç Yıldız, Tolga Canbeyli, Bada Oh Deniz ve konuk oyuncu olarak Kerem Bürsin gibi yıldız isimlerle genç kuşağın beğenilen oyuncularını buluşturan İyi Oyun, 2 Kasım’da sinemaseverlerle buluşacak. Bilgisayar oyunu League of Legends oynayan beş gencin Türkiye’de gerçekleşecek turnuvaya hazırlık sürecini anlatan sıra dışı gençlik filmi İyi Oyun, Türkiye’nin ve dünyanın ilk e-spor sinema filmi unvanını taşıyor.

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.