Esra Bilgiç Töre’yi kimlerle izlemek istiyoruz?

3 dakikada okuyabilirsiniz

Ankara’da 14 Ekim 1992 tarihinde doğmuş güzel oyuncu… Önce Hacettepe Üniversitesi’nde Arkeoloji okudu. Ardından Bilkent Üniversitesi’nde Uluslarası İlişkiler Bölümü’ne başladı. Sadece tiyatro oyunlarında oynayan Esra Bilgiç Töre’yi ekranlarda görmemize ise Diriliş Ertuğrul dizisi vesile olmuş. Beşinci sezonu çekilen dizide dört sezon boyunca Ertuğrul Gazi’nin eşi Halime Sultan karakterine hayat verdi. Dizinin yüz on altıncı bölümünde ölerek diziye veda etti. Şu an ise Kanal D ekranlarında yayınlanan Bir Umut Yeter adlı dizide evlat hasreti ile yanan Derya karakterine hayat vermekte. Henüz çok az projede gördük onu. İlerleyen zamanlarda hangi isimlerle izlemek istiyoruz? Bir göz atalım mı? 

1- Burak Özçivit 

Son olarak, Kara Sevda, Can Feda ve Kardeşim Benim 2 projelerinde yer alan Burak Özçivit ile Esra Bilgiç’i belki bolca gözyaşı döktüren bir aşk hikayesinin anlatıldığı sinema filminde izleriz. Sizce nasıl olur?

2- İsmail Ege Şaşmaz 

TRT 1’de yayınlanan Mehmetçik adlı dönem dizisinde rol alan İsmail Ege Şaşmaz ile Esra Bilgiç’i bir sinema filminde başrolleri paylaşırken izlesek fena olmazdı sanki?

3- Cansu Dere 

Anne ve Şahsiyet adlı dizilerde izledik son olarak Cansu Dere’yi… Çok başarılı bir oyuncu olan Cansu Dere ile Esra Bilgiç’i güçlü bir hikayede, bol aksiyonlu bir projede meslektaş olarak görelim mesela… Güzel olmaz mı? 

4- Murat Yıldırım 

Murat Yıldırım son olarak sinema filmlerinde rol aldı ve şu an sunuculuk yapmakta… İlerleyen dönemlerde belki bir sinema filminde, belki de bir dizide partner olarak izlesek nasıl olurdu sizce? 

5- Pelin Akil

Uzun zamandır ekranlarda göremediğimiz Pelin Akil ile Esra Bilgiç’i bol dramatik bir hikayede iki güçlü kadın karakter olarak görebilirdik. İki güzel ismi bir arada izlemek mükemmel olmaz mıydı?

6- Gökhan Alkan 

Son olarak Kalp Atışı adlı dizide izlediğimiz Gökhan Alkan ile Esra Bilgiç’i komedi konulu bir projede görmek nasıl olurdu sizce? İki isim de performanslarıyla zamanında bizleri çokça ağlattı. Ters köşe yapıp bolca kahkaha attıran bir dizide görmek güzel olurdu açıkçası. 

7- Özgü Kaya 

Adı Efsane dizisiyle tanındı, güncel olarak ise Mehmetçik dizisinde ise rol almakta. Acaba ileride abla – kardeş olarak karşımıza çıksalar fena olmaz mı? İki güzel oyuncuyu bir festival filminde abla kardeş olarak izlemeliyiz. Kim bilir belki bir gün! 

8- Aras Bulut İynemli

Çukur dizisindeki karakteriyle çok konuşulan bir oyuncu olan Aras Bulut İynemli ‘yi sinemada da görmek isteyenlerdenim. İki oyuncunun da dönem dizisinde ne kadar başarılı olduğunu biliyoruz. Geçmiş zamanda geçen etkili bir aşk hikayesinin anlatıldığı bir sinema filminde ikiliyi görmek fena olmazdı sanki, ne dersiniz? 

BONUS 

Engin Altan Düzyatan

Diriliş Ertuğrul dizisinde partner olan Engin Altan Düzyatan ile Esra Bilgiç’i yeniden bir arada görmek isteyen sevenleri var. Belki bir gün yeniden bir araya gelirler. Kim bilir? 🙂 

OKUMAYI SEVİYOR MUSUNUZ?
Yazılarımızı takip etmek için

E-Bülten ile
SEVDİĞİN TÜRLERİ TAKİP ET

Bir çok basın kuruluşuna destek veren N’oluyo’nun popüler haberleri sana da gelsin istemez misin? E-posta aracılığı ile hangi türde haberler almak istersin?


Günün popüler yerli dizi haberleri

Günün popüler yabancı dizi haberleri

Günün popüler yarışma ve reality show haberleri

Farklı türlerden güne dair popüler televizyon haberleri

Farklı türlerden haftaya dair popüler televizyon haberleri
Endişelenmeyin, spam içermiyoruz.